Ach jaj! Zuzana Norisová s karfiolom na hlave, premena na Rolincovú vyšla

11.11.2019 14:00

Obľúbená slovenská herečka je súčasťou českej šou "Tvoje tvář má známý hlas". Pozrite sa, ako vyšla jej premena na Darinku Rolincovú.

Slovenská verzia šou Tvoja tvár znie povedome v nedeľu našla svojho víťaza, stal sa ním herec Dávid Hartl. Česká verzia šou, „Tvoje tvář má známý hlas“, dala v aktuálnej sérii priestor aj dvom Slovákom- herečke Zuzane Norisovej a hercovi Jánovi Jackuliakovi. Bola to práve sympatická Norisová, ktorá počas víkendu u našich susedov prekvapila. Stala sa z nej totiž Darinka Rolincová a na pódiu zaspievala skladbu „Čo o mne vieš“.

S Norisovou sa „pohrali“ aj maskéri a pred kamery prišla s povestným účesom minulej doby „karfiol“, ktorý okamžite okomentoval aj moderátor šou, herec Ondřej Sokol. Na účes sa opýtal aj Norisovej. „Ja som veľmi túžila v čase slávy piesne Čo o mne vieš po takomto zostrihu. Mám pocit, bohužiaľ, že som ho chvíľu aj mala,“ opísala so smiechom Norisová. „Darinka bola mojím veľkým idolom počas školských čias,“ dodala.

Jej vystúpenie sa páčilo aj porote v zostave Jan Ledecký, Aleš Háma, Jakub Kohák a Tatiana Vilhelmová. „Je výhoda, že si Slovenka,“ začal vtipne Kohák a dodal: „Pohyby boli úplne presné, bolo to rajcovné vystúpenie.“ Svoju kolegyňu pochválila aj Vilhelmová. „Ako Darinka si bola na zožratie.“

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Zuzana Norisová #Tvoje tvář má známý hlas
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nekonzumujte dnes toľko sladkostí, nechajte telo oddýchnuť.
Úspech máte na dosah, skúste sa trochu viac...

+ Počasie ešte stále nie je také teplé, ako si myslíte, pozor, je zradné.
Nebuďte nervózny, dnes je len zlý...