Bond dostane pieseň od najmladšej hviezdy doteraz. Talentovanej Eilishovej

Populárna americká popová hviezda Billie Eilish naspieva úvodnú pieseň k novému filmu o agentovi Jamesovi Bondovi, Nie je čas zomrieť (No Time to Die).

15.01.2020 11:37
debata (2)
Speváčka Billie Eilish prišla na večer Women in... Foto: SITA/AP, Chris Pizzello
Speváčka Billie Eilish prišla na večer Women in Music oblečená od hlavy po päty v značke Prada. Speváčka Billie Eilish prišla na večer Women in Music oblečená od hlavy po päty v značke Prada.

Speváčka, ktorá len minulý mesiac oslávila svoje 18. narodeniny, sa tak stane najmladšou interpretkou titulného songu k tejto kultovej filmovej sérii. Informoval o tom spravodajský web BBC.

Eilish označila svoju úlohu „za veľkú výzvu“ a povedala, že možnosť podieľať sa na filme považuje za „bláznivú“. „James Bond je najúžasnejšia filmová séria, ktorá kedy existovala. Ešte stále som v šoku,“ povedala.

Titulné piesne k posledným dvom filmom o Bondovi, Skyfall od Adele a Writing on the Wall (z filmu Spectre) od Sama Smitha, získali Oscary. Novú úvodnú pieseň Eilish zložila so svojím bratom Finneasem O'Connellom, jej debutový album „When We All Fall Asleep, Where Do We Go?“ si vlani vyslúžil nomináciu na hudobnú cenu Grammy.

Doterajšiu tvorbu Eilishovej režisér novej bondovky Cary Joji Fukunaga označil za veľmi dobrú. „Je niekoľko vyvolených, ktorí sú vybraní, aby nahrali pieseň k Bondovi. Som veľkým fanúšikom Billie a Finnease,“ povedal režisér a poznamenal, že talentovaní umelci prinesú divákom „sviežu novú perspektívu“ v piesni, ktorú si zapamätajú aj budúce generácie.

Snímka Nie je čas zomrieť bude poslednou, v ktorej Jamesa Bonda stvárni herec Daniel Craig. Film začne pohľadom na agenta vo výslužbe, ktorý si užíva pokojný život na Jamajke. Nebude však žiadnym prekvapením, že jeho pohodový odpočinok nebude mať dlhé trvanie.

V minulosti skladby k Bondovi naspievala napríklad Shirley Bassey, Tina Turner, Duran Duran či Madonna.

2 debata chyba
Viac na túto tému: #bondovka #hit #skladba #James Bond #Billie Eilish #najmladšia

+ Ranné cvičenie vám pomôže dosiahnuť dobrú kondíciu a hlavne náladu.
Nemôžete sa uspokojiť len so snívaním,...

+ Posledné obdobie máte sklony k depresiám, vyhľadajte odbornú pomoc.
Potrebujete spoločnosť a nie peniaze,...