Tehotná Bagárová? Výstrih odvážny, sukňa mikro, to je sexy mamina

18.01.2020 00:00

Speváčku Moniku Bagárovú vnímajú mnohí jej fanúšikovia, ale aj tí, ktorí možno jej hudbe nepočúvajú, ako príťažlivú mladá dámu. Svojím vzhľadom už neraz rozvírila hladinu pokojných vôd československého šoubiznisu.

Speváčka a nová porotkyňa šou Superstar Monika...
Speváčka a nová porotkyňa šou Superstar Monika Bagárová na stretnutí s novinármi v Česku. Autor: / Profimedia

Podľa toho, ako sa budúca mamička vystrojila na tlačovú konferenciu k pripravovanej Superstar, sa tiež dá očakávať, že vôbec nepoľaví. Skôr naopak, bude z nej zvodná porotkyňa so zaobľujúcim sa bruškom.

Pôvabná brunetka sa na pražskom stretnutí s novinármi a fanúšikmi kvôi štartu nového projektu objavila v čiernom saku s všitými panelmi výraznej tuhej čipky. Pod sako-šatami si vystačila len s čipkovanou podprsenkou a prehliadnuť sa rozhodne nedal jej príťažlivý dekolt, ale ani štíhle nohy v tmavých pančuchách a vysokých čižmách na podpätkoch.

Dvadsaťpäťročná rodáčka z Brna je v absolútnom vizuálnom kontraste so svojou kolegyňou, herečkou a speváčkou Patríciou Pagáčovou, ktorá na akcii tiež nechýbala. Príťažlivá blondínka je skôr typ „chlapčisko“, čo mali zjavne potvrdiť džínsové nohavice a ležérna biela košeľa uviazaná do pása.

Návrat speváckej šou Superstar sa v roku 2020 ponesie v znamení pätice porotcov. Dvojicu dievčat doplní veterán Pavol Habera a pridá sa k nemu Marián Čekovský a Leoš Mareš. Tvorcovia programu zatiaľ neodtajnili meno (či mená) moderátorov. Dozvieme sa ich však určite už čoskoro.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vzhľad #stretnutie #sexy #novinári #Monika Bagárová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Začnite konzumovať viac zdravých potravín, začnete sa cítiť lepšie a zdravšie.
Svoje návrhy si nechajte...

+ Vašu kondíciu a psychickú pohodu by vám mohol závidieť nejeden človek.
Dnes stratíte, zajtra môžete...