Krásavec Colin Farrell na nepoznanie? Bude z neho Tučniak, pokorí DeVita?

Herca Colina Farrella pozná divácka verejnosť najmä ako filmového fešáka. S vysokou pravdepodobnosťou však bude svojej príťažlivej podobe vzdialený v novom filme.

27.01.2020 00:00
Írsky herec Colin Farrell na vyhlásení cien... Foto: SITA/AP, MORRIS MAC MATZEN
Colin Farrell Írsky herec Colin Farrell na vyhlásení cien Golden Camera.

Aj Farrell prijal ponuku v pripravovanom filme o Batmanovi, v ktorom sú už potvrdené mená herca Roberta Pattinsona ako Batmana a Zoe Kraritzovej ako Mačacej ženy Catwoman. Írský rodák Farrell by mal stvárniť zloducha menom Penguin (v niekdajšom filme Tima Burtona si ho zahral Danny DeVito).

„Som v procese rozhovorov s Mattom Reevesom, ktorý film režíruje a napísal k nemu scenár. Vytvoril nádherný, temný, veľmi emotívny príbeh. Skutočne skvelý,“ vyhlásil Farrell počas návštevy talk-šou Jimmyho Fallona.

Herec priznal, že momentálne ešte dolaďujú s režisérom „estetiku jeho filmovej postavy“. Ako bude vyzerať nový Penguin (Tučniak) v príbehu, ktorý sa nedostane do kín skôr ako v roku 2021, však neuviedol.

Slovenskí fanúšikovia Colina Farrella však nemusia čakať až na príchod nového filmu z komiksovej série o Netopierom mužovi. Už od štvrtka sa totiž v kinách premieta novinka režiséra Guya Ritchieho pod názvom Slušní chlapci, v ktorej si Farrell tiež zahral. Okrem neho diváci uvidia aj Charlieho Hunnama, Matthewa McConaugheyho či Michelle Dockeryovú a Hugha Granta. Galériu zo stretnutia hviezd tohto filmu s novinármi si pozrite nižšie.

Zľava:
		Herci Matthew McConaughey, Michelle...
Zľava:
		Herci Charlie Hunnam, Matthew...
+2Herečka Michelle
		Dockery stvárnila hlavnú...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #rola #príbeh #Colin Farrell #Batman

+ Trávite príliš veľa času za počítačom a mobilom, ničíte si zrak.
Zamlčať dôležité veci nie je v poriadku, pravda...

+ Skúste sa poradiť so svojim psychológom o svojich problémoch.
Prijmite dobrú pracovnú ponuku bez váhania,...