Nerozlučné kamarátky - Kelly a Donna z Beverly Hills! Takto spolu starli

16.05.2020 00:00
Jennie Garth a Tori Spelling
Jennie Garth a Tori Spelling ako Kelly a Donna v začiatkoch seriálu Beverly Hills 90210. Autor:

16. mája oslavuje Tori Spelling 47. narodeniny. Jej verná kamarátka, Jennie Garth, oslávila 48. narodeniny pred mesiacom. Obe dámy tak smerujú k okrúhlej päťdesiatke.

Herečky Tori Spelling a Jennie Garth sú kamarátkami od čias, kedy sa spolu objavili v populárnom seriáli Beverly Hills 90210, ktorý sa vysielal v rokoch 1990 až 2000. Nielen im dvom, ale celému hereckému tímu priniesol popularitu po celom svete.

Obe sa v roku 1990 postavili pred kamery seriálu, ktorý v nasledujúcich rokoch prevalcoval doslova celý svet. Tori Spelling, dcéra jedného z producentov seriálu, Aarona Spellinga, mala v čase štartu série sladkých 17. Na dlhé roky sa z nej stala Donna Martinová a roky jej tak pribúdali priamo pred očami miliónov divákov.

Tori Spellin a Jennie Garth  v roku 2009.
Tori Spellin a Jennie Garth v roku 2009. Autor: SITA/AP, Peter Kramer

Jennie Garth mala v čase štartu série o rok viac ako jej kamarátka a jej imidž sa v seriáli výrazne menil. Pred kamerami sa v začiatkoch ukázala ako pekná blondínka s ofinkou, časom sa dlhých vlasov zbavila a napokon svoj účes skrátila priam radikálne.

Tori Spellin a Jennie Garth  v roku 2009.
Tori Spellin a Jennie Garth v roku 2009. Autor: SITA/AP, Matt Sayles

Obe hviezdy spájalo a spája úzke priateľstvo nielen pred kamerami – stali sa z nich celoživotné kamarátky. Obe si preskákali vzťahovými problémami. V roku 2017 stroskotalo seriálovej Kelly tretie manželstvo, jej partnerom bol Dave Abrams. Garth je trojnásobnou mamou, z manželstva s hercom Petrom Facinellim má tri dcéry.

Tori Spellin a Jennie Garth v roku 2014.
Tori Spellin a Jennie Garth v roku 2014. Autor: SITA/AP, Amy Sussman

Tori Spelling žije v druhom manželstve, v roku 2006 sa vydala za Deana McDermotta, s ktorým má päť detí. Spoločne prežili manželskú krízu potom, čo jej bol manžel neverný. V roku 2015 sa však ich manželstvo opäť vrátilo do „normálu“ a herečka piaty raz otehotnela.

V roku 2019 sa zoskupenie seriálu (Brandon, Brenda, Kelly, Donna, David, Steve, Andrea) vrátilo pred kamery v novinke s názvom BH 90210, pod ktorú sa opäť podpísala televízia FOX. Návrat seriálu sa však u divákov nestretol so záujmom a po prvej sérii od projektu televízia odstúpila.

Tori Spellin a Jennie Garth v roku 2019.
Tori Spellin a Jennie Garth v roku 2019. Autor: SITA/AP, Richard Shotwell
Jennie Garth a Tori Spelling ako Kelly a Donna...
Tori Spellin a Jennie Garth  v roku 2009.
+2Tori Spellin a Jennie Garth  v roku 2009.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Tori Spelling #Jennie Garth #Beverly Hills 90210
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Začnite dodržiavať dané opatrenia, nebuďte sebec.
Stav nezamestnanosti je načase riešiť, prekvapí vás...

+ Potrebujete čas pre seba, aby ste vedeli vyriešiť osobné problémy.
Pri varení používajte kvalitné...