Michael Penis, priniesol som vám dievča! Borat sa vracia v plnej zbroji

Britský komik Sacha Baron Cohen vo štvrtok zverejnil trailer k druhému dielu filmu Borat. Súčasťou videa je tiež scéna, v ktorej si herec prezlečený za amerického prezidenta Donalda Trumpa robí žarty z viceprezidenta Mikea Pencea. Napísal o tom denník The Hill.

05.10.2020 00:00
Manželia Sacha Baron Cohen a Isla Fisher. Foto: ,
Herec Sacha Baron Cohen na archívnom zábere s manželkou Islou Fisherovou.
debata (1)

V upútavke sa Borat Sagdijev snaží vydať svoju dcéru za „niekoho, kto má blízko k trónu“, čím zrejme myslí práve viceprezidenta. Na konci videa herec prezlečený za prezidenta Trumpa so svojou hereckou kolegyňou prehodenou cez plece naruší Konferenciu konzervatívnej politickej akcie (CPAC) vo chvíli, keď Pence hovorí k publiku. „Michael Penis, priniesol som vám dievča,“ zakričí Cohen v preoblečení z davu.

O tom, že niekto februárovú konferenciu skutočne narušil, vtedy informoval pravicový web The Daily Caller. Uniklo mu však, že išlo o známeho komika. Web napísal, že demonštrant prezlečený za prezidenta začal po menej ako desiatich minútach Penceovho prejavu z publika kričať niečo o Trumpovi a „bielej nadradenosti“.

Druhý diel Borata vyjde na Amazon Prime 23. októbra, teda krátko pred americkými prezidentskými voľbami 3. novembra. Na začiatku upútavky Borat hovorí, že prvým filmom z roku 2006 Kazachstan zahanbil a teraz sa vracia do USA kvôli tajnej misii.

V Spojených štátoch však Borata všetci spoznávajú, tak sa začne rôzne maskovať a prezliekať. V jednej chvíli skončí v karanténe so skupinou mužov, ktorí tvrdia, že demokrati sú nebezpečnejší ako pandémie covidu-19.

1 debata chyba
Viac na túto tému: #premiéra #trailer #pokračovanie #Borat

+ Dnes budete mať dosť energie na všetko, nemáte sa čoho obávať.
Nezaoberajte sa prácou ľudí okolo vás, riešte...

+ Nevynechávajte vitamíny, v tomto období ich potrebuje viac než dosť.
Nemajte zbytočne strach z niečoho, z čoho...