Z väzenia pred kamery! Zúfalka Huffman si mohla z ponúk vyberať

02.12.2020 00:00
 Felicity Huffman
Felicity Huffman na archívnej snímke - v seriáli Zúfalé manželky. Autor:

Herečka Felicity Huffman (57) má zrejme škandál s úplatkami pre univerzitu definitívne za sebou.

Ako informuje americký portál „Deadline“, Huffman sa čoskoro vráti pred kamery. 57-ročná niekdajšia hviezda seriálu Zúfalé manželky sa objaví v komediálne ladenom seriáli so športovou tematikou, ktorý nakrúti pre televíziu ABC.

Séria, ktorá zatiaľ zostáva bez názvu, je postavená na skutočných udalostiach a zobrazuje príbeh ženy, ktorá po smrti svojho manžela prevezme bejzbalový tím 2. divízie Sacramento River Cats. Herec Zack Gottsagen (35) si zahrá pred kamerami jej syna, veľkého fanúšika bejzbalu s Downovým syndrómom. Pod scenár novinky sa má podpísať scenáristka Becky Hartman Edwards. Podľa portálu mala byť herečka po prepustený z väzenia priam bombardovaná ponukami na seriálové úlohy.

Felicity Huffman opúšťa súd v  Bostone -...
Felicity Huffman opúšťa súd v Bostone - archívna snímka. Autor: SITA/AP, KATHERINE TAYLOR

Pred rokom bola Felicity Huffman odsúdená na 14 dní väzenia, 250 hodín verejnoprospešných prác a pokute 30 000 dolárov. Herečka si trest odpykala vo väznici v americkom meste Dublin, ktoré leží 60 kilometrov od San Francisca. Podľa portálu má už herečka za sebou aj odpracované hodiny verejnoprospešných prác, udelenú pokutu takisto už uhradila.

Držiteľka prestížnej ceny Emmy bola súčasťou skupiny 51 člennej skupiny, v ktorej rodičia podľa prokuratúry celkom zaplatili na úplatkoch 25 miliónov dolárov, aby sa ich deti dostali na prestížne univerzity. Herečka sa v rámci dohody s prokuratúrou priznala. Podľa súdnych spisov Huffman poskytla úplatok vo výške 15 000 dolárov maskovaný ako charitatívny príspevok, aby sa mohla podvodu zúčastniť v záujme svojej najstaršej dcéry.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

debata
Viac na túto tému: #väzenie #úplatky #Felicity Huffman

+ Jedzte viac rýb a zeleniny, prospeje vám to.
Nebuďte stále zo všetkého otrávený, ľudia si myslia, že vás...

+ Nikto nie je bezstarostný, neľutujte sa a pokúste sa riešiť svoje problémy.
V práci to už máte naklonené,...