Rozprávajúce prsia od Salmy Hayekovej v televíznej šou. Čo to hviezda prichystala?

08.02.2021 00:00

Mexickú herečku Salmu Hayekovú roky rozoberajú médiá nielen pre jej talent, ale tiež pre fyzický vzhľad a jej prednosti. Hviezda pristúpila na nový projekt, v ktorom sa dostanú k slovu aj ženské vnady.

Herečka Salma Hayek na filmovom festivale v...
Herečka Salma Hayek na filmovom festivale v Cannes v roku 2010. Autor: SITA/AP, Matt Sayles

Áno, reč je v tomto prípade o prsiach a ako informoval New York Post, ide o komediálny seriál natočený podľa knihy Leslie Lehrovej A boob's life (Život prsníkov). V centre pozornosti bude stáť hrdinka Leslie, ktorej vlastné prsia sa s ňou zhovárajú a komentujú všetko, čo sa v jej živote deje.

Salma Hayek má síce pomerne bohaté skúsenosti s predvádzaním svojho dekoltu na červených kobercoch, ale aj na filmovom plátne. V projekte, ktorý zastrešuje HBO Max, sa však ujala produkcie komediálnej série.

„Sme veľmi vďační za to, že v HBO Max boli dostatočne bystrí a odvážni na to, aby s nami túto šou rozvinuli,“ uviedla podľa New York Post mexická hviezda. „V seriáli používame prsia ako metaforu neustáleho úsudku, ktorému sú ženy vystavené, a vytvárame tak kolektívny vnem, že nech robíme čokoľvek, nikdy nie je dosť. V tejto šou dáme prsníku hlas, ktorý nás prevedie životom ženy z jedinečnej perspektívy, ktorú si často netrúfame vidieť," doplnila ešte Salma Hayek.

Kto sa ujme postavy hlavnej hrdinky Leslie, zatiaľ nie je známe. Samotná autorka knižnej predlohy Leslie Lehr sa spoločne so Salmou bude podieľať na produkcii aj supervízii scenára.

Herečka
		Salma Hayek na zábere z roku 1997
		v...
Rok 1997 -
		Salma Hayek a jej úspešné
		ťaženie...
+17Rok 2001 - Salma Hayek
		predvádza svoje
		sexi...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#seriál #Salma Hayek #prsia #kniha
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nekonzumujte dnes toľko sladkostí, nechajte telo oddýchnuť.
Úspech máte na dosah, skúste sa trochu viac...

+ Začnite konzumovať viac zdravých potravín, začnete sa cítiť lepšie a zdravšie.
Svoje návrhy si nechajte...