Prekvapenie?! Elle Fanning zverejnila záber s bruškom... čo to stihla 'upiecť'?

11.02.2021 00:00

Seriál Veľká (v anglickom originále The Great) si vyslúžil veľkú pozornosť kritiky aj úspech u divákov. Jeho hlavná predstaviteľka Ella Fanning získala za rolu Kataríny Veľkej aj nomináciu na Zlatý glóbus.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Elle Fanning (@ellefanning)

Je len logické, že sa zástupcovia televízie HULU, ktorá projekt produkovala, rozhodli nakrútiť aj druhú sériu. Hollywoodska herečka sa s fanúšikmi v stredu podelila o malú ochutnávku a zverejnila prekvapivý záber.

„Pripravujeme niečo špeciálne pre sériu číslo 2,“ napísala Fanning k fotografii, na ktorej pózuje v korzete, no s odhaleným zaobleným bruškom tehotnej Kataríny Veľkej.

Diváci, ktorí projekt videli, vedia, že v závere prvej série panovníčka otehotnie. Druhá séria sa pravdepodobne bude sústreďovať na prevzatie moci z rúk neschopného manžela, ktorého stvárnil herec Nicholas Hoult.

Aj Houltovi sa ušla za stvárnenie panovníka Petra III nominácia na Zlatý glóbus v nedávno zverejnenom zozname. Ako sa bude Fanningovej dariť v konkurencii dám ako Kaley Cuoco (nominovanej za seriál The Flight Attendant) či Lily Collinsovej (seriál Emily in Paris) a či Hoult pokorí pánov ako Don Cheadle (Čierny piatok) alebo Jason Sudeikis (seriál Ted Lasso), sa ukáže 28. februára.

Vyhlásenie Zlatých glóbusov bude prebiehať s dvojicou moderátoriek Tinou Feyovou a Amy Poehlerovou, pričom jedna bude moderovať z Los Angeles a druhá z New Yorku. Hostia aj ocenení by sa mali prihovárať prostredníctvom živých vstupov online. V galériách nižšie si pozrite najzaujímavejšie premeny herečiek nominovaných na tohtoročný Zlatý glóbus a tiež si zaspomínajte na najlepšie kreácie z červeného koberca uplynulých desiatich rokov.

Herečka
		Glenn Close (vľavo v civile) a
		ako...
Herečka
		Emma Corrin (vľavo v civile) a
		ako...
+10Herečka Anya Taylor-Joy
		(v strede v civile)
		má...
Herečka
		Natalie Portman v roku 2011 v
		kreácii...
Angelina
		Jolie a jej vtedajší manžel Brad
		Pitt...
+27Herečka Anne Hathaway v
		roku 2011 na
		vyhlásení...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#The Great #tehotná #seriál #Instagram #Ella Fanning
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nekonzumujte dnes toľko sladkostí, nechajte telo oddýchnuť.
Úspech máte na dosah, skúste sa trochu viac...

+ Počasie ešte stále nie je také teplé, ako si myslíte, pozor, je zradné.
Nebuďte nervózny, dnes je len zlý...