Facka, na akú len tak nezabudne! Miezgovi ju uštedril starší kolega

12.02.2021 00:00
naši, naši 4, marián miezga,
Herec Marián Miezga. Autor:

Marián Miezga nemá na nakrúcanie filmu s kolegom Ľubomírom Paulovičom najpríjemnejšie spomienky.

Starší kolega mu uštedril facku, na akú len tak nezabudne. 46-ročný herec sa k príhode vrátil v talkšou Mariána Gáboríka a Borisa Valábika Boris & Brambor.

Miezga stál pred kamerami filmu v scéne s kolegom Ľubomírom Paulovičom (68). Ako jeho syn mu mal drzo odpovedať, za čo mu jeho otec, Paulovič, uštedril poriadnu facku. Pred nakrúcaním ho Paulovič ubezpečoval: „Neboj sa, ja ti dám akože facku a nejako to zahráme,“ spomínal Miezga. Zo scény nemal žiadne obavy, keďže v tom čase chodil na bojové umenia, Paulovičovi povedal, že sa dokáže zvaliť na zem a zahrať to tak, ako treba.

No zrazu bolo všetko inak. „Po klapke mi dal takú facku, že som odletel ako vecheť. Gabika Dzuríková len stála s otvorenými ústami, ako som vpálil do nejakých hrncov, nič som hrať nemusel, normálne som spadol,“ priznal Miezga a ešte dodal, že odvtedy mu je Paulovič niečo dlžný. „No, máš u mňa za to jeden štamperlík,“ povedal mi Paulovič po scéne, ale dodnes mi ho nekúpil," uzavrel s úsmevom Miezga.

Celú talkšou Boris & Brambor, v ktorej sa ako hosť objaví herec Marián Miezga, si diváci môžu pozrieť v piatok večer na Jednotke.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Marián Miezga #Ľubomír Paulovič
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dávajte si pozor na psychickú únavu, tá je pre telo najhoršia.
Očakávajte poriadne ťažké pracovné obdobie,...

+ Počasie ešte stále nie je také teplé, ako si myslíte, pozor, je zradné.
Nebuďte nervózny, dnes je len zlý...