Czoborová: Na Filipínach som siahla na dno síl

10.04.2007 15:44

Fitneska Zora Czoborová ani poriadne nezložila korčule v súťažnej šou Hviezdy na ľade a už cestovala na exotické Filipíny, kde nakrúcala s ďalšími mediálne známymi tvárami program Celebrity Camp. Prvé diely sú už odvysielané, Zoru stihli obviniť z podvodu aj zobraziť jej "štipľavejší" slovník.

„Je pravda, že napríklad pri chytaní ryby vo vode som si zanadávala. Bola to ťažká disciplína, veď skúste chytať rybu holými rukami,“ hovorí na svoju obranu a dodáva, že vždy záleží predovšetkým na tom, čo použije režisér. „Spolupráca v kolektíve, vôbec existovanie a fungovanie v tom kolektíve nie je jednoduché. Boli momenty, kedy bolo treba po fyzickej stránke siahnuť na dno síl. Boli aj momenty, kedy sa človek musel psychicky zmoblizovať, pretože si uvedomil, že mu hrozí v úvodzovkách boj o vlastný život, teda o vyradenie. V niektorých chvíľach ste si uvedomili, že ste tam len sám za seba a nikto to za vás nezatiahne,“ vysvetľuje Zora, ako vnímala súťaženie na Filipínach. 

Napriek tomu, že už po prvých dvoch dieloch si na Czoborovej noviny zgustli, účasť v Celebrity Camp neľutuje. „Celkovo mám úžasné dojmy. Dva týždne mi trvalo, kým som sa vôbec dokázala preorientovať na domáce počasie. Ale nešlo len o slnko a more. Bolo to o celkovej atmosfére,“ vysvetľuje Zora. „Doma človeka čaká veľmi veľa povinností a na Sangate to bolo naozaj len o tom, či budete mať večer sladkú vodu, s ktorou si môžete umyť zuby,“ s úsmevom hovorí vyšportovaná Slovenka, ktorej prisúdili médiá ešte pred štartom súťaže nálepku nechcenej a príliš snaživej členky kolektívu. Podobné charakteristiky však Zoricu nechávajú chladnou.

„To už dávno neriešim. Ľudia uvidia, ako to fungovalo. Priznám sa, že keby som nevedela o tom, že Sagvan Tofi s Danicou Jurčovou majú výlučne kamarátsky vzťah, podľa uverejnených fotografií si tiež myslím, že spolu niečo majú. Ale ide práve o to, že sú to informácie a obrázky vytrhnuté z nejakého priestoru a tvoriace klamlivý obraz. Proti tomu sa dá bojovať naozaj len ignoráciou,“ uzatvára Czoborová.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Doprajte si výdatný spánok, ktorý už dlho potrebujete.
Nebuďte dnes sklamaný ak vám niečo nevyjde,...

+ Skľudnite svoju myseľ, nemyslite stále len na prácu a povinnosti.
Ako k vám peniaze prídu tak aj odídu,...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk