Ste zvedaví, ako vyzerá Karel Gott v pokračovaní Ivety? Zahral si ho známy český muzikant

Miniséria mapujúca skutočný príbeh Ivety Bartošovej prichádza s ďalším pokračovaním.

19.04.2023 00:00
Ondrej Ruml a Anna Fialova Iveta Foto:
Ondřej Ruml ako Karel Gott a Anna Fialová ako Iveta Bartošová v minisérii Iveta.
debata (1)

Miniséria v troch častiach rozpráva príbeh slávnej speváčky Ivety Bartošovej v čase jej najväčšej slávy – v deväťdesiatych rokoch. Od 5. mája 2023 sa fanúšikovia Ivety dočkajú, odvysiela ju streamovacia služba Voyo.

„V druhej sérii sledujeme úplne inú Ivetu ako v tej prvej,“ hovorí režisér a autor scenára Michal Samir a dodáva: "V prvej sérii sme sa lúčili s Ivetou vo chvíli, keď prišla o Petra Sepéšiho. Prichádzajúca séria však rozpráva jej príbeh od začiatku deväťdesiatych rokov, keď celá spoločnosť – vrátane Ivety, prežíva celú sériu euforických zmien.“

zväčšiť Ondřej G. Brzobohatý ako Ladislav  Štaidl a... Foto: Voyo
Anna Fialova a Ondrej Brzobohaty Iveta 1 Ondřej G. Brzobohatý ako Ladislav Štaidl a Anna Fialová ako Iveta Bartošová v minisérii Iveta.

V období, keď zbiera jedno ocenenie za druhým, sa objavuje v hlavnej úlohe filmového hitu Svadba upírov, po jej boku stojí gigant česko-slovenského šoubiznisu Ladislav Štaidl a dočká sa vytúženého dieťaťa. Prichádza aj prvý porevolučný škandál, ktorý plní titulné strany novovzniknutých bulvárnych titulov. Jeho aktérom nie je nikto iný ako Iveta Bartošová.

Nová séria prinesie divákom množstvo tanečných a hudobných vystúpení, vrátane duetu s Karlom Gottom, ktorého si zahral muzikant Ondřej Ruml. Okrem neho sa v minisérii objavia ďalšie známe tváre z prvej série: Anna Fialová (Iveta Bartošová), Eliška Křenková (sestra Ivety), Alena Mihulová (matka Ivety) a Miroslav Hanuš (otec Ivety) s ktorými sa diváci stretli už v úvodnej sezóne. Postavu Ladislava Štaidla stvárnil Ondřej G. Brzobohatý.

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #seriál Iveta

+ Nezabúdajte byť sám sebou. Má to veľký vplyv na vaše psychické zdravie.
Sporenie vám ide, neskôr si za nasporené...

+ Posilňovanie imunitného systému vitamínmi a minerálmi zvyšuje odolnosť tela.
Mali by ste začať myslieť na...