Na Slovensku po boku Bardyho aj Autnera. V českom StarDance bude krásna Rošková partnerkou tejto veľkej hviezdy

Tanečnicu Dominiku Roškovú poznajú slovenskí diváci veľmi dobre vďaka šou Let's Dance. Na jeseň sa bude zvŕtať u našich susedov na parkete sledovanej šou StarDance... když hvězdy tančí.

23.06.2023 08:45
rošková koláž Foto:
Premeny Dominiky Roškovej v Let's Dance - po boku A. Bardyho aj R. Autnera.
debata

V apríli sa fanúšikovia šou StarDance… když hvězdy tančí dozvedeli, ktoré známe tváre sa budú zvŕtať na parkete 12. série programu, ktorý je českou verziou britského Strictly Come Dancing.

StarDance Čítajte viac České StarDance odtajnilo súťažiacich! Na parket mieri Kubelková či Chýlková a pozor... Stáť proti sebe budú známi manželia

Aktuálne Česká televízia odtajnila aj tanečné dvojice. Svoju partnerku spoznal aj český spevák a herec, Richard Krajčo. Tanečným krokom a choreografiám ho bude už na jeseň priúčať slovenská tanečnica Dominika Rošková. Áno, slovenským divákom je dobre známa zo šou Let's Dance. Pred kamerami súťaže televízie Markíza sa v ôsmej sérii predviedol po boku Roškovej herec Richard Autner, v siedmej sérii Adam Bardy. S oboma to sympatická tanečnica „dotiahla“ naozaj ďaleko.

Richard Autner a Dominika Rošková v 7. kole...
Richard Autner a Dominika Rošková v 8. kole...
+10Richard Autner a Dominika Rošková a ich...

Autner s Roškovou po boku vypadol zo šou tesne pred bránami semifinále v ôsmom kole. Ešte o čosi lepší výsledok dosiahla dvojica Rošková-Bardy, v siedmej sérii Let's Dance sa pretancovali až do finále, víťazstvo im tak ušlo len o vlások – kráľom tanečného parketu sa stal Ján Koleník, ktorý si prvenstvo vybojoval s Vandou Polákovou po boku.

Ale českí diváci sa v šou stretnú aj s Tatianou Drexler, ktorá sa posadí do poroty 12. série StarDance. Hodnotiť výkony súťažiacich však na rozdiel od slovenskej šou nebudú štyria porotcovia, ale len traja – už spomínaná Tatiana Drexler, Richard Genzer a Zdeněk Chlopčík. Moderátormi 12. série budú už tradične Marek Eben a Tereza Kostková, program sa na obrazovky Českej televízie dostane 14. októbra.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa StarDance (@stardancecz)

Súťažiaci novej série StarDance

 • Eva Adamczyková (snowboardistka)
 • Marek Adamczyk (herec)
 • Iva Kubelková (moderátorka)
 • Vavrinec Hradilek (vodný slalomár a kajakár)
 • Ivana Chýlková (herečka)
 • Tereza Mašková (speváčka)
 • Darija Pavlovičová (speváčka)
 • Richard Krajčo (spevák a herec)
 • David Prachař (herec)
 • Jozef Maršálek (cukrár)

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Let's Dance #Dominika Rošková

+ Vynecháte všetko pečivo, v lete telo potrebuje hlavne tekutiny a vitamíny.
Už dlhšie túžite po...

+ Ste vo fyzickej aj psychickej pohode. Vidno to na vašej rozžiarenej tvári.
Súťaž v televízii prinesie vytúženú...