Hilmerová prezradila tajomstvo! Pozrite sa, čo sa jej podarilo 'prepašovať' do seriálu Dunaj, k vašim službám

Herečka Monika Hilmerová je súčasťou markizáckeho seriálu Dunaj, k vašim službám, od jeho začiatku.

27.07.2023 09:12
Monika Hilmerová Foto:
Monika Hilmerová ako Vilma v seriáli Dunaj, k vašim službám.
debata (1)

Ako Vilma Rusnáková „šéfuje“ oddeleniu módu v obchodnom dome, na svoje podriadené je síce prísna, ale napriek tomu obľúbená. Častokrát im totiž práve ona podá pomocnú ruku v krízových situáciách. Aj Hilmerovej Vilma však v sebe nosí tajomstvá z minulosti, ktoré začala pomaly odkrývať.

Jana Majeská v seriáli Dunaj, k vašim službám.
Zdena Studenková v seriáli Dunaj, k vašim...
+20Kristína Svarinská v seriáli Dunaj, k vašim...

Aktuálne vznikajú nové časti seriálu a Hilmerová „zobrala“ svojich fanúšikov, ktorých má na Instagrame na pľac, aby im ukázala, ako si Vilmin seriálový byt skrášlila. Na stenu si zavesila staré fotografie patriace jej rodine, pozorní diváci tak už na jeseň budú môcť v seriáli vidieť na stene portréty Hilmerovej starej mamy či starého otca, po ktorom, ako prezradila, zdedila bradu (video nižšie). Aj nábytok, ktorým je Vilmin byt zariadený, má spojitosť s herečkinými spomienkami.

Fanúšikovia seriálu Dunaj, k vašim službám, si budú musieť na nové osudy obľúbených hrdinov počkať do septembra, kedy Markíza spustí už tretiu sériu. Herci a herečky rozohrajú napínavé príbehy, ktoré sa odohrávajú vo vojnových rokoch. Pred kamerami sa opäť objavia Ján Koleník, Kristína Svarinská, Jana Majeská, Marek Rozkoš, Zdena Studenková a mnohí ďalší.

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #Dunaj #Monika Hilmerová #k vašim službám