„Bola to Barbie, ktorú som dostala v čase, kedy sa dala u nás len ťažko zohnať. Bola som taká ohromená, že som ju tri mesiace nevybalila z krabice,“ spomína s úsmevom a dodáva: „Vtedy sme si ako deti celkom inak vážili darčeky, lebo ich nebolo tak veľa. Tú Barbie mám dodnes, ešte sa s ňou hrávajú dcéry môjho brata.“

Na svoje Vianoce mimo domov takisto nikdy nezabudne. „Raz som prežila sviatky na Fidži, pretože v tom čase som cestovala po Austrálii a Novom Zélande. A hoci som ich strávila s partiou priateľov, bolo krásne počasie a kúpala som sa v mori, aj tam mi bolo smutno a tuším som si aj poplakala za domovom a rodinou.“
Spolu s ďalšími známymi osobnosťami sa aj tento rok stala súčasťou 41. ročníka benefičného koncertu pre deti z detských domovov – Úsmev ako dar. Vianočná nálada v sále vytvorila neopakovateľnú atmosféru pre deti z domovov, ktoré sedeli v hľadisku. Práve pre ne pripravili známi umelci hudobné darčeky v podobe pesničiek, ktoré rozbalili na pódiu.
Pestrý program rôznych žánrov od klasiky až po hip hop uvádzali Katarína Brychtová, Simona Simanová a Patrik Herman. Medzi účinkujúcimi na pódiu deti videli Vidiek, Tublatanku, Fragile, Beatu Dubasovú, Mira Jaroša, Laci Strikea a Street Dance Academy… Záznam z koncertu sa k divákom RTVS dostane v sobotu 23. decembra o 11:35 na Jednotke.