Ideálna Adela Vinczeová existuje! Aj si vypije, aj má prsia, vtipkuje moderátorka

Idea, že každý z nás má niekde svojho dvojníka v podobe neznámeho, ktorý sa nám nápadne podobá, je predmetom mnohých príbehov, filmov a teórií.

28.03.2024 00:00
Hit roka Adela Vinczeova Foto:
Adela Vinczeová v relácii Hit roka.
debata (2)

V relácii Hit roka sa tentoraz stretne trojica glosátorov – Adela Vinczeová, Mateja Sajfa Cifra a Michal Kubovčík, s moderátorom Jánom Žgravčákom budú spomínať na roky 1983, 1964, 1989. Špeciálnym hosťom bude herec a komik Roman Pomajbo, hudobným hosťom The Backwards – Fero Suchanský a Miroslav Džunko.

Idea, že každý z nás má niekde svojho dvojníka v podobe neznámeho, ktorý sa nám nápadne podobá, je predmetom mnohých príbehov, filmov a teórií. Hoci nie je vedecky dokázané, že by mal každý človek na svete svojho dvojníka, existuje niekoľko teórií a zaujímavých prípadov, ktoré túto predstavu podporujú.

Video
Zdroj: RTVS

Adela Vinczeová prezradila, že spoznala svoju dvojníčku, dokonca s ňou natočila študentský film. Tá jej však vedela narobiť hanbu v mnohých bratislavských podnikoch práve pre ich vzájomnú podobnosť. Pozrite si vo videu vyššie:

Nenechajte si ujsť reláciu Hit roka vo štvrtok večer o 20:30 na Jednotke!

Videli ste už reláciu Ide o nás s Adelou Vinczeovou, v ktorej hovorí o kariére, manželstve či adopcii? Ak nie, pozrite si ju nižšie.

Keď sme si začali brať syna domov, pochopili sme, že je náš a patrí k nám
Video
Zdroj: TV Pravda

© Autorské práva vyhradené

2 debata chyba
Viac na túto tému: #Adela Vinczeová #relácia Hit roka

+ Zabúdajte na večerné vyjedanie chladničky, zbytočne navyše priberiete.
Pokiaľ dokážete byť šťastný aj bez...

+ Obmedzte spracované potraviny a uprednostňujte čerstvé suroviny.
Snažte sa zapôsobiť hlavne na nadriadeného, iba...