Áno, toto je celulitída! Demi Lovato čelí svojmu strachu, ukázala pravdu

08.09.2019 00:00

Demi Lovato (27) nikdy nepatrila k superštíhlym ženám a jej hmotnosť roky kolísala - raz to bolo menej kilogramov, potom zasa o čosi viac.

Ale speváčka už nechce svoje telo „vylepšovať“ retušou. A tak na svojom Instagrame zverejnila záber v bikinách, na ktorom je na jej stehnách viditeľná celulitída. K zverejnenému záberu, ktorý má ďaleko od dokonalých fotografií z časopisov, napísala: "Tak tu je môj najväčší strach – neupravený záber môjho tela v bikinách. A viete čo – toto je celulitída. Už mám dosť toho, ako som napádaná pre moje telo a z toho, ako som fotky neustále upravovala (áno, ostatné zábery boli upravené, nenávidím ich, ale je to pravda).

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

This is my biggest fear. A photo of me in a bikini unedited. And guess what, it’s CELLULIT!!!! I’m just literally sooooo tired of being ashamed of my body, editing it (yes the other bikini pics were edited - and I hate that I did that but it’s the truth) so that others think I’m THEIR idea of what beautiful is, but it’s just not me. This is what I got. I want this new chapter in my life to be about being authentic to who I am rather than trying to meet someone else’s standards. So here’s me, unashamed, unafraid and proud to own a body that has fought through so much and will continue to amaze me when I hopefully give birth one day. It’s such a great feeling to be back in tv/film while not stressing myself with a strenuous workout schedule before 14 hour days, or depriving myself from a real birthday cake rather than opting for watermelon & whip cream with candles because I was terrified of REAL cake and was miserable on some crazy diet shit. Anyway, here’s me, RAW, REAL! And I love me. And you should love you too! Now back to the studio.. I’m working on an anthem.. ‍♀️ also. Just so everyone’s clear.. I’m not stoked on my appearance BUT I am appreciative of it and sometimes that’s the best I can do. I hope to inspire someone to appreciate their body today too. #nationalcelulliteday #celluLIT

Príspevok, ktorý zdieľa Demi Lovato (@ddlovato),

Speváčka a herečka sa po minuloročnom kolapse a predávkovaní ozvala svojim fanúšikom v máji počas dovolenky na ostrove Bora Bora. Vtedy však fanúšikom, ktorých má na Instagrame 73 miliónov, ponúkla viditeľne retušované fotky. „Chcem, aby v tejto novej kapitole môjho života bolo všetko autentické,“ napísala vo svojom aktuálnom statuse.

Lovato má za sebou náročné obdobie. Pred rokom bola niekdajšia „Disney Star“ nájdená doma záchranármi v bezvedomí po predávkovaní. Nasledoval pobyt v nemocnici a dlhé liečenie, keďže hviezda priznala, že opäť podľahla drogám.

Lovato, ktorá už v roku 2010 nastúpila na liečenie v súvislosti s poruchou príjmu potravy, sebapoškodzovaním a ďalšími problémami, roky otvorene rozpráva o svojom boji s alkoholom a drogami.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Demi Lovato #celulitída
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dobre sa obliekajte, dávajte si pozor, aby ste neprechladli a neochoreli.
Učte sa novým veciam, prospeje...

+ Za každých okolností si musíte urobiť čas na preventívnu prehliadku.
Peniaze nateraz neriešte, určite si...