Harry a Meghan už majú vo svojej miliónovej vile spolubývajúcu! O koho ide?

15.06.2020 14:35

V máji, po niekoľkotýždňových dohadoch, vyšla na svetlo sveta správa, kde našli princ Harry a jeho manželka nový domov.

Prenajali si rezidenciu herca Tylera Perryho, ktorá sa ukrýva v Hollywood Hills, vo štvrti slávnych a bohatých. Priestranná vila na obrovskom pozemku ponúka možnosť, aby v nej 3-členná rodinka nebývala sama.

Princ Harry a Meghan bývajú v luxusnej vile v...
Princ Harry a Meghan bývajú v luxusnej vile v Beverly Hills patriacej producentovi Tylerovi Perrymu. Autor: Profimedia

Ako informujú americké aj britské médiá, okrem iných Daily Mail, vo svojej vile už má sledovaný pár „spolubývajúcu“. K manželom sa nasťahovala aj 63-ročná mama vojvodkyne Meghan, Doria Ragland. Tá žila doposiaľ vo svojom dome v Los Angeles. K dcére sa nasťahovala aj preto, aby bola „po ruke“ ako opatrovateľka pre ročného vnuka Archieho.

Ako prezradil zdroj z okolia páru spomínanému denníku: „Doria má svoj vlastný obytný priestor. Harry má so svokrou úžasný vzťah.“ Blízkosť matky je dôležitá najmä pre Meghan, jej matka priletela aj do Frogmore Cottage vo Windsore krátko pred Archieho narodením, aby robila dcére spoločnosť a takisto jej pomohla so starostlivosťou o syna.

Nehnuteľnosť, v ktorej žijú Meghan, Harry a Doria Ragland, je navrhnutá v toskánskom štýle, ukrýva v sebe 12 kúpeľní a osem spální a stojí v celebritami vyhľadávanej oblasti s označením „Beverly Ridge“. Cena vily sa odhaduje na 16,6 milióna eur. Okrem iného ponúka úchvatný výhľad na Los Angeles, má niekoľko terás a samozrejme veľký bazén. Susedmi kráľovského páru sú hviezdy šoubiznisu ako Robbie Williams, Kendall Jenner, Charlie Sheen, Samuel L Jackson, Katy Perry, Rod Stewart či Cameron Diaz. Vila stojí ma pozemku s výmerou 89 000 štvorcových metrov.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Vypnúť reklamu
0 debata debata
Viac na túto tému: #vojvodkyňa Meghan #princ Harry

+ Ak máte problémy s pleťou začnite to riešiť s odborníkom.
Nepreťažujte svoj organizmus prílišnou prácou,...

+ Po celom dni sedenia v kancelárii si doprajte prechádzku v prírode.
Financie si strážte ako oko v hlave,...