Oravské počasie Miezgovi nevadilo! Hlavne, že bola sranda, opísal nakrúcanie novinky

Natáčanie novej komédie V lete ti poviem, ako sa mám, sa skončilo. Posledná klapka padla a posledný z 30 natáčacích dní sa udial na Orave.

18.05.2021 00:00
 DSC9873 Foto:
Na Orave padla posledná klapka komédie V lete ti poviem, ako sa mám - pred kamerou aj Marián Miezga (vľavo).
debata

Po snímkach Všetko alebo nič a Príliš osobná známosť môžu diváci novú „evitovku“ očakávať v kinách až v zime, napriek tomu, že má v názve leto. Premiéra je zatiaľ naplánovaná na prelom rokov 2021/2022.

Tretí film z dielne scenáristky Evity Twardzik a producentskej spoločnosti Nunez NFE nakrúcala režisérka Marta Ferencová výhradne na Slovensku, prevažne v Bratislave a na Orave.

 DSC9617 Čítajte viac Morávková v termobielizni, Koleník nadšený Rumunkami: Dotočili novú evitovku!

Nakrúcanie teplého prázdninového dňa na chladnej májovej Orave si užil aj Marián Miezga, ktorý stvárňuje jednu z hlavných postáv novej komédie. Pochvaľoval si zvlášť „chémiu“, ktorá fungovala na pľaci.

„Zišli sme sa tu skvelá partia, či my Slováci, Rumuni alebo Česi, všetci sme boli na jednej vlnovej dĺžke, stále bola sranda. A tá mi určite bude chýbať. Každopádne, teším sa na výsledok a už teraz sa neviem dočkať, kedy film uvidím v kine.“

Rumunská herečka Dana Rogoz je jednou z hviezd...
Herečka Tereza Kostková a rumunský herec Pavel...
+3Herci a štáb na nakrúcaní novej slovenskej...

Hercove slová nepriamo potvrdila i producentka filmu Oľga Núňezová: „Aj keď sme pre koronavírus museli urobiť nejaké zmeny a niektoré postavy preobsadiť, nakoniec máme jedno z najlepších obsadení. Dnes sa zo všetkých zmien, ktoré nastali teším, pretože takto to prosto malo byť.“

Vo filme si zahrali české hviezdy Ondřej Sokol, Tereza Kostková, Jaroslav Plesl, Simona Babčáková, Martin Hoffman, ale aj rumunské herečky Dana Rogoz a Andreea Vasile. Slovenských hercov zastupujú Ján Koleník, Dominika Morávková či Petra Vajdová. V komédii sa objaví aj množstvo menších postáv či známych tvárí zo sveta šoubiznisu.

debata chyba
Viac na túto tému: #Marián Miezga #V lete ti poviem #ako sa mám

+ Žalúdočné problémy a stres liečte bylinkovým čajom zo šalvie a medovky.
Dávajte si pozor na dlhy, aby ste...

+ Skúšajte alternatívne metódy liečby, aby ste našli, čo vám pomáha.
Čím viac sa v práci snažíte, tým dosahujete...