Zaslúžim si žiť svoj život! Britney Spears bojuje pred súdom, fanúšikovia ju takto podporili

Americká speváčka Britney Spearsová požiadala v stredu kalifornský súd, aby ju oslobodil od opatrovníctva jej otca, ktorý má už 13 rokov kontrolu nad jej životom i financiami.

24.06.2021 07:51
Britney Spears Foto: ,
Speváčka Britney Spears.
debata

„Chcem, aby toto opatrovníctvo skončilo,“ povedala speváčka počas svojho dlhého a emocionálneho príhovoru pred súdom v meste Los Angeles. Spearsová odsúdila svojho otca Jamieho, ako aj iných ľudí, ktorí od roku 2008 konajú ako jej opatrovníci.

Fanúšikovia Britney Spearsovej pred súdom v...
Fanúšikovia Britney Spearsovej pred súdom v...
+2Fanúšikovia Britney Spearsovej pred súdom v...

„Toto opatrovníctvo mi spôsobuje viac škody než úžitku,“ povedala. „Zaslúžim si žiť svoj život.“ Speváčka vyjadrila túžbu vydať sa za svojho priateľa a mať dieťa, čo jej však inštitút opatrovníctva zakazuje. „Nie som šťastná. Nemôžem spať. Som strašne nahnevaná. Je to šialené,“ povedala speváčka a dodala, že každý deň plače.

Britney Spears Čítajte viac Bol to trapas! Tak sa dá opísať zoznámenie Britney Spearsovej s jej aktuálnym partnerom

„Som skutočne presvedčená, že toto opatrovníctvo je škodlivé. Chcem zmenu, zaslúžim si zmenu,“ pokračovala Spearsová pred sudkyňou Brendou Pennyovou. Speváčka je podľa vlastných slov „traumatizovaná“ a „trpí depresiami“.

Ako píše AP, Spearsová už predtým na súde vyjadrila svoj názor na jej opatrovníctvo, pojednávania však doteraz boli neverejné a prepis z nich zapečatený.

Otec Jamie Spears začiatkom roka 2008 prevzal opatrovníctvo nad svojou dcérou pre jej široko medializované psychické problémy. Speváčkin otec a jeho právnici vyjadrili obavy, že jeho dcéra a jej majetok v hodnote viac ako 50 miliónov dolárov môžu byť obeťami podvodov a manipulácie. Podľa amerických zákonov dôkazné bremeno nesie Spearsová – musí pred súdom dokázať, že je svojprávna a schopná rozhodovať o svojom živote.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Britney Spears (@britneyspears)

39-ročná Britney Spears má po boku partnera, o 12 rokov mladšieho osobného trénera Sama Asghariho, s ktorým tvorí pár od roku 2017. Spojila ich práca, stretli sa pri nakrúcaní videoklipu ku skladbe „Slumber Party“. Hviezda, ktorú preslávili hity ako Oops!… I Did It Again, Toxic či Baby One More Time je mamou dvoch synov, z ktorých sú už tínedžeri – Seana (15) a Jaydena (14). Ich otcom je jej exmanžel, tanečník Kevin Federline (42).

debata chyba
Viac na túto tému: #Britney Spears

+ Využite možnosť ráno si ísť zabehať von alebo si ísť zacvičiť jógu do parku.
Nenechajte so sebou...

+ Prechladli ste, nerobte paniku, nepotrvá to dlhšie ako dva dni a budete fit.
Nakúpte veľa zeleniny a...