Dobré správy z paláca: Kráľovná je opäť vo forme, Alžbeta II. sa už chystá medzi ľudí

Buckinghamský palác vo štvrtok potvrdil, že britská kráľovná Alžbeta II. sa fyzicky zúčastní na oficiálnej spomienkovej ceremónii, ktorou si Spojené kráľovstvo pripomenie obete dvoch svetových vojen. Správu priniesla spravodajská televízia Sky News.

12.11.2021 06:17
Britain Royals Foto: ,
Britská kráľovná Alžbeta II. na archívnom zábere, keď sa zúčastnila na bohoslužbe pri príležitosti výročia Royal British Legion v Londýne.
debata (3)

Kráľovná koncom októbra zrušila časť svojho programu po tom, ako „sa rozhodla dať na odporúčania lekárov“ a odpočívať. Alžbeta II. odriekla napríklad účasť na každoročnom spomienkovom podujatí v koncertnej sieni Royal Albert Hall.

Alžbeta II. strávila 20. októbra noc v londýnskej nemocnici. Jej pobyt prišiel v čase všeobecného znepokojenia ohľadne jej zdravotného stavu.

Salute to Freedom Gala Čítajte viac Meghan ako magnet v červenej po boku spokojného Harryho! Schválila by ten výstrih kráľovná?

Niekoľko dní pred hospitalizáciou ju britské médiá prvýkrát zachytili používajúc vychádzkovú paličku na bohoslužbe vo Westminsterskom opátstve pri príležitosti stého výročia Kráľovskej britskej légie.

Ako pripomenula agentúra AP, paličku používala aj v roku 2003, bolo to však po operácii kolena.

VIDEO: Pozrite si vnuka Alžbety II. princa Harryho s manželkou v New Yorku
Video
3 debata chyba
Viac na túto tému: #zdravie #návrat #buckinghamský palác #kráľovná Alžbeta II.

+ Pokúste sa na nejaký čas vynechať mliečne potraviny, pomôže vám to.
Vedomé vynakladanie peňazí zlepšuje nielen...

+ Zhoršuje sa vám zrak, pravdepodobne pozeraním do monitoru počítača.
Ak chcete investovať, poraďte sa s...