Madonna sa konečne prihlásila fanúšikom. Po ťažkej infekcii sa už má lepšie, ale jedno je nezvratné...

Americká popová speváčka Madonna v pondelok uviedla, že je "na ceste k zotaveniu" po bakteriálnej infekcii, v dôsledku ktorej ju museli vo vážnom stave hospitalizovať.

11.07.2023 06:30
Madonna Foto: ,
Speváčka Madonna na zábere zo septembra 2021 v New Yorku.
debata (3)

Ide o prvé vyhlásenie popovej ikony USA po tom, čo koncom minulého mesiaca skončila na jednotke intenzívnej starostlivosti, informovala agentúra AFP.

„Keď som sa v nemocnici zobudila, moja prvá myšlienka patrila mojim deťom,“ uviedla 64-ročná Madonna v príspevku na sociálnej sieti. „Mojou druhou myšlienkou bolo, že nechcem sklamať nikoho, kto si kúpil lístky na moje turné,“ dodala. Infekcia ju totiž prinútila odložiť svoje takmer vypredané turné pod názvom The Celebration Tour, ktoré sa pôvodne malo začať už 15. júla.

madonna2016 Čítajte viac Našli ju v bezvedomí, museli napojiť na prístroje: Speváčka Madonna odkladá turné, bojuje s ťažkou infekciou

„Teraz sa zameriavam na svoje zdravie a posilnenie a uisťujem vás, že budem späť pri vás čo najskôr!“ vyhlásila v pondelok Madonna na Instagrame. Ako ďalej spresnila, vzhľadom na okolnosti plánuje začať s európskou časťou turné, ktorého začiatok bol pôvodne stanovený na 14. októbra v Londýne. Koncerty v USA, naplánované na skoršie termíny, chce následne presunúť na neskôr.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Madonna (@madonna)

Krátko po tom, čo Madonna zverejnila svoje vyhlásenie, americká spoločnosť LiveNation potvrdila, že koncerty naplánované pred 8. októbrom v Severnej Amerike budú „žiaľ odložené“. Nové termíny majú byť pritom zverejnené „čo najskôr“.

679523520 Čítajte viac Zoznámte sa, to je tatko Ritchie! O Madonne všetci hovoria, ako sa zmenila, ale spoznáte jej exmanžela?

V USA plánovala Madonna okrem iných vystúpiť v Detroite, Chicagu, Miami a New Yorku, kde sa začal jej legendárny vzostup medzi superhviezdy, píše AFP. V Európe sú okrem Londýna naplánované koncerty aj v Barcelone či Paríži.

Cez víkend bola Madonna videná v dobrej nálade na prechádzke v uliciach New Yorku, ako vyplýva zo snímok zverejnených na platforme TikTok. Jej manažér zároveň uviedol, že sa očakáva jej „úplné zotavenie“.

Speváčka Madonna na zábere z roku 1989. Je...
Speváčka Madonna a jej prvý manžel Sean Penn na...
+15Dizajnér Jean-Paul Gaultier a speváčka Madonna...
3 debata chyba
Viac na túto tému: #turné #Madonna #koncerty #zotavenie sa

+ Kvalitný spánok vás naštartuje do nového dňa, budete sa cítiť výborne.
V práci začnete robiť, čo...

+ Sú momenty kedy sa potrebujete zhlboka nadýchnuť a zabudnúť na minulosť.
S povinnosťami sa nemusíte...