Herec aj spevák, muž, ktorý jej zlomil srdce aj taký, s ktorým zostali kamaráti: Taylor Swift má pestrý zoznam lások a teraz... konečne športovca

Už žiadne dohady a tajnosti ohľadom nového vzťahu speváčky Taylor Swiftovej nebudú po uplynulom víkende možné. Hviezda sa objavila za ručičky v uliciach New Yorku s novým mužom svojho života.

17.10.2023 00:00
Taylor Swift Foto: ,
Speváčka Taylor Swift na svetovej premiére koncertného filmu Taylor Swift: The Eras Tour v Los Angeles.
debata (1)

Hráč amerického futbalu Travis Kelce, 34-ročný člen tímu Kansas City Chiefs, je oficiálne novým partnerom americkej megastar. Dvojicu zachytili paparazzovia v uliciach New Yorku počas víkendu, keď spoločne navštívili vychytený podnik The Waverly Inn.

Taylor Swift Čítajte viac Skutočný šok na premiére? Swiftovú prišla podporiť najväčšia 'rivalka'. Tieto dve ženy hýbali americkou ekonomikou

Dvojica sa síce bez slov, no držiac za ruky porúčala z podniku v neskorších večerných hodinách. Zatiaľ čo plavovláska Taylor Swift hľadela skôr do zeme a snažila sa nekomunikovať, na tvári profesionálneho športovca bolo vidieť úsmev a spokojnosť.

Speváčka Taylor Swift a hráč amerického futbalu... Foto: Profimedia
Taylor Swift a hráč amerického futbalu Travis Kelce Speváčka Taylor Swift a hráč amerického futbalu Travis Kelce na odchide z reštaurácie The Waverly Inn v New Yorku.

O vzťahu sa špekulovalo už niekoľko týždňov a Taylor Swift dohady podporila aj tým, že sa osobne zúčastnila na niekoľkých zápasoch Kelceho tímu. Hviezda však svoje súkromie zásadne nekomentuje, namiesto toho sa radšej z pocitov spovedá vo vlastných piesňach. V tých sa, mimochodom, môžu nájsť viacerí jej bývalí. Fanúšikovia Swiftovej dobre vedia, že hviezda sa v hudbe vyspievala a vyrozprávala z pocitov ku bývalému Jakeovi Gyllenhaalovi či Harrymu Stylesovi.

Speváčka Taylor Swift a hráč amerického futbalu...
Taylor Swift a herec Joe Alwyn na podujatí...
+6Taylor Swift a jej bývalý priateľ Tom...

Práve zoznam partnerov 33-ročnej držiteľky niekoľkých cien Grammy je pomerne pestrý a nachádzajú sa v ňom aj mená ďalších známych mužov. Swift randila tiež napríklad herci Joe Alwyn či Tom Hiddleston alebo speváci Joe Jonas a Harry Styles či dídžej Calvin Harris. Nájdete ich v našej galérii. Ich zoznam je nižšie.

S kým všetkým randila Taylor Swift?

 • Júl 2008 – október 2008: spevák Joe Jonas
 • Marec 2009 – apríl 2009: herec Lucas Till
 • Jeseň 2009: herec Taylor Lautner
 • December 2009 – február 2010: spevák a skladateľ John Mayer
 • Október 2010 – január 2011: herec Jake Gyllenhaal
 • Júl 2012 – október 2012: Connor Kennedy
 • November 2012 – január 2013: spevák Harry Styles
 • Február 2015 – máj 2016: dídžej Calvin Harris
 • Máj 2016 – september 2016: herec Tom Hiddleston
 • Máj 2017 – apríl 2023: herec Joe Alwyn
 • Máj 2023 – jún 2023: hudobník a spevák Matty Healy
 • September 2023 – práve teraz: hráč amerického futbalu Travis Kelce

Taylor Swift minulý týždeň do kín uviedla hudobný dokument o svojom koncertnom turné Eras World Tour, na premiére však ešte Kelce po jej boku chýbal.

Speváčka Taylor Swift na svetovej premiére...
Speváčka Maren Morris na slávnostnej premiére...
+9Speváčka Taylor Swift na svetovej premiére...

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #láska #muž #partner #Taylor Swift #Travis Kelce