Kráska z Victoria's Secret zvádzala v butiku: Zahalená a predsa... Aha!

10.08.2019 09:30

Pôvabná, s takmer dokonalým telom a sexy! Atribúty modelky značky Victoria's Secret spĺňa krásna Grace Elizabeth na jednotku. Predviedla ich aj v New Yorku.

Modelka Grace Elizabeth predstavila jesennú...
Modelka Grace Elizabeth predstavila jesennú kolekciu Victoria's Secret v butiku na Fifth Avenue v New Yorku. Autor: SITA/AP, Jason Mendez

Príťažlivá topmodelka sa objavila v jednom z obchodov značky, aby odprezentovala časť novej, jesennej kolekcie novinárom a fotografom. A celkom pcohopiteľne prilákala pozornosť aj na svoju osobu.

Elizabeth, ktorá sa v apríli stala oficiálnym „anjelikom“ značky, má síce len 22 rokov, no už od roku 2016 pravidelne predvádza bielizeň slávneho amerického výrobcu. Na stretnutí s médiami sa síce objavila v nohavicovom kostýme dizajnéra Petara Petrova, ale spod neho rafinovane vykúkalo čierne čipkované body.

Modelka Grace Elizabeth.
Modelka Grace Elizabeth.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Jason Mendez

Americká rodáčka sa objavila v newyorskom butiku len pár dní po tom, čo americká firma Victoria's Secret potvrdila, že bude vôbec prvýkrát spolupracovať s transgender modelkou – Brazílčankou Valentinou Sampaio.

Toto rozhodnutie podľa mnohých odborníkov má za úlohu zvrátiť upadajúcu popularitu značky Victoria's Secret a tiež zmierniť kritiku verejnosti či množstva ľudí zo sveta modelingu. Značke v minulosti vyčítali budovanie falošného ideálu krásy a nedostatok inkluzivity v rámci svojich prehliadok.

Modelka Grace Elizabeth predstavila jesennú...
Modelka Grace Elizabeth predstavila jesennú kolekciu Victoria's Secret v butiku na Fifth Avenue v New Yorku. Autor: SITA/AP, Jason Mendez

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Victoria´s Secret #modelka #krása #Grace Elizabeth
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dobre sa obliekajte, dávajte si pozor, aby ste neprechladli a neochoreli.
Učte sa novým veciam, prospeje...

+ Za každých okolností si musíte urobiť čas na preventívnu prehliadku.
Peniaze nateraz neriešte, určite si...