Dlho nevyzerala lepšie! Federerova Slovenka očarila na svadbe roka

22.05.2017 00:00

Naposledy zaujala na červenom koberci akcie MET Gala. V sobotu počas svadby Pippy Middletonovej bola slovenská rodáčka opäť v centre pozornosti.

Tenista Roger Federer a jeho manželka Mirka...
Tenista Roger Federer a jeho manželka Mirka prichádzajú na svadbu Pippy Middletonovej a Jamesa Matthewsa. Autor: SITA/AP, Kirsty Wigglesworth

Reč je o Mirke Federerovej, pôvodne Vavrincovej, ktorá sa narodila v Bojniciach a ktorá je už roky manželkou slávneho tenisového hráča. Dvojica dostala pozvanie na jeden z najsledovanejších obradov roka a v sobotu napoludnie ich objektívy zachytili kráčajúc do kostola svätého Marka v grófstve Berkshire.

Pippa Middleton ajej
		manžel James
		Matthews...
Pippa Middleton a jej
		manžel James
		Matthews...
+17Vojvodkyňa Catherina
		mala na starosti
		detskú...

Samozrejme, hlavnou hviezdou akcie bola nevesta Pippa Middleton, ale kráska so slovenskými génmi vyzerala tiež vynikajúco. Priam by sme mohli tvrdiť, že očarujúco. Mirka Federer si obliekla elegantný šatový kostým s krátkym kabátikom, ktorý mal perleťový nádych. Outfit doplnila lodičkami s metalickým dezénom a celkový dojem vyladili príťažlivé vlny vo vlasoch a bezchybné decentné líčenie.

Medzi hosťami prominentnej svadby sa objavila aj speváčka Donna Air, ale nechýbali ani princ William a princ Harry. Ako sa pôvodne predpokladalo, že Harryho bude sprevádzať priateľka Meghan Markle, nestalo sa tak. Na svadobný obrad zamieril sám a odchádzal z neho s rodinnou priateľkou. Markle sa však k nemu pripojila na večernej recepcii. Dôvodom, prečo chýbala na obrade, je fakt, že podľa tradícií by na náboženské obrady nemali chodiť spoločne nezosobášené dvojice.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#krása #svadba #Pippa Middleton #Mirka Federer
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Kávu vymeňte za horúci čaj, nebudete mať problémy s trávením.
Len ľútosť vám nepomôže, budete musieť začať...

+ Myslíte aj na seba a oddýchnite si, zúfalo to potrebujete.
Nie je všetko také ako si myslíte,...