Mamičkári! Pitt, Theron či Leto - tieto hviezdy vyrazili na Oscary s rodičmi

01.03.2019 00:00

Koho vziať na jeden z najprestížnejších večerov filmového sveta? Na nedávnych Oscaroch sa predvádzali slávne páry, kolegovia, ale aj rodinné tandemy v zložení deti a rodičia!

Herečka Charlize Theron a jej mama Gerda po 91....
Herečka Charlize Theron a jej mama Gerda po 91. ročníku cien Oscarov. Autor: Reuters, DANNY MOLOSHOK

Áno, zdá sa, že mnoho hereckých hviezd vníma oscarový večer ako príležitosť odmeniť sa rodičom za roky, ktoré ich podporovali v hereckej kariére, či už psychicky, alebo materiálne. A tak nie je nič výnimočné, ak sa na červenom koberci po boku známej filmovej osobnosti objavuje (menej známa) mama či otec, alebo v najlepšom prípade aj obaja.

Herec a
		spevák Jared Leto (vpravo) vzal
		na...
Herec
		Leonardo DiCaprio (v strede) a jeho
		mama...
+9Herec Michael B. Jordan
		a jeho mamam Donna
		na...

Tento rok zaujala napríklad juhoafrická rodáčka, dnes americká herečka Charlize Theron, ktorá je dlhodobo bez partnera. Na červený koberec vzala so sebou mamu Gerdu, pre ktorú to však zďaleka neboli prvé Oscary. Dcéru, s ktorou majú veľmi blízky vzťah, totiž sprevádzala aj v minulosti.

To isté platí aj o Glorii Campano, mame herca a režiséra Bradleyho Coopera. Hoci ten je už bezmála tri roky partnerom krásnej Iriny Shaykovej, na slávnostný večer vzal obe ženy svojho života – partnerku Irinu aj mamu Gloriu.

Herec Michael B. Jordan a jeho mamam Donna na...
Herec Michael B. Jordan a jeho mamam Donna na 91. ročníku cien Americkej filmovej akadémie. Autor: Reuters, MARIO ANZUONI

Na 91. ročníku Oscarov si rodičovské garde priniesol aj nový sexidol, hviezda Čierneho pantera či filmov Creed, herec Michael B. Jordan. V minulosti sa takto na červenom koberci ukázal napríklad herec Jared Leto, či jeho starší kolega Brad Pitt, ktorý dokonca vzal oboch rodičov aj svoju vtedajšiu manželku Angelinu.

Herec Brad Pitt v roku 2012 ešte s exmanželkou...
Herec Brad Pitt v roku 2012 ešte s exmanželkou Angelinou Jolie a tiež rodičmi Jane a Williamom Pittovcami na 84. ročníku Oscarov. Autor: SITA/AP, Matt Sayles

Azda najdojemnejší bol španielsky herec Javier Bardem v roku 2008. Vtedy po jeho boku sedela mama Pilar a jej venoval aj cenu emotívnym prejavom v španielčine. „Mami, toto je pre teba, pre tvoje vnúčatá, pre tvojich rodičov, Rafaela a Matildu, je to pre hercov v Španielsku, ktorí podobne ako ty vniesli do nášho povolania dôstojnosť a hrdosť. Je to pre Španielsko a pre vás všetkých," odkázal herec, ktorý v piatok slávi 50. narodeniny, dojatej Pilar Bardemovej z pódia.

VIDEO: Pozrite si módu z oscarového ceremoniálu

V galérii si pozrite ďalšie hviezdy, ktoré na Oscary vyrazili s rodičmi.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Brad Pitt #Javier Bardem #otec #Leonardo DiCaprio #rodičia #Bradley Cooper #Oscar #Charlize Theron #mama
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku