Spája ich číslo 54! A tiež dokonalý vzhľad! Hollywoodske veteránky bodovali

20.11.2019 09:54

Aj po päťdesiatke sa dá vyzerať príťažlivo a pritom pomerne prirodzene. Podarilo sa to dámam ako je Elizabeth Hurley či Brooke Shields. Zhodou okolností sa stretli na akcii v New Yorku.

Herečka Elizabeth Hurley sa tentoraz obliekla...
Herečka Elizabeth Hurley sa tentoraz obliekla do zlatej. A bola neprehliadnuteľná. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Galavečer, ktorý sa konal vo Veľkom jablku, bol príležitosťou na vzdanie pocty pre jedného z niekdajších šéfov značky Esteé Lauder Leonarda E. Laudera, ktorý okrem kozmetického biznisu rozbehol aj množstvo filantropických aktivít. Britská rodáčka Hurley je dokonca ich dlhoročnou ambasádorkou a angažuje sa v projektoch prevencie proti rakovine prsníka.

Modelka
		Carolyn
		Murphy.
Herečka
		Elizabeth Hurley sa tentoraz
		obliekla...
+5Herečka Danielle Lauder
		(vľavo) a Aerin
		Lauder...

S herečkou Brooke Shieldsovou, ktorá sa tiež objavila na newyorskom gala, ju spája vek 54 rokov, ale tiež nadčasový pôvab a mladistvý vzhľad. Len málokto by týmto dvom dámam hádal, že už prekročili päťdesiatku. A zhodneme sa asi, že obe vyzerajú veľmi pôvabne.

Hurley bola na podujatí neprehliadnuteľná v zlatej kreácii večerných šiat, ktoré zvýraznili jej príťažlivý výstrih. Shields, ktorá sa len nedávno objavila na verejnosti v odvážnych minišatách, zostala tentoraz zahalená od krku až po päty. V zamatovej dramatickej kreácii pošívanej kryštálmi.

Herečka a modelka Brooke Shields sa tiež...
Herečka a modelka Brooke Shields sa tiež objavila na newyorskom módnom gala. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Medzi hosťami podujatia boli aj vnučky spomenutého Leonarda A. Laudera Aerin a Danielle. Prišli tiež modelky Carolyn Murphy a Karlie Kloss či dizajnér Tom Ford. Viac nájdete v galérii.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#New York #gala #Esteé Lauder #Elizabeth Hurley #Brooke Shields
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku