Výstrih po pupok, (pri)tesný overal: Takto odvážna Škamlová vyrazila do kina!

29.11.2019 00:00

Slovenská kinematografia má za sebou veľkú filmovú premiéru. Možno jednu z najväčších v tomto roku. Ujsť si ju nenechali mnohé známe tváre.

Podnikateľka Romana Škamlová v striebornom...
Podnikateľka Romana Škamlová v striebornom minioverale. Autor: Robo Homola / Česká editoriální fotografie / Profimedia

Na premietanie nového romantického filmu Šťastný nový rok, v ktorom hlavné úlohy stvárnila napríklad Táňa Pauhofová, Gabriela Marcinková či Ján Koleník, sa prišla pozrieť aj podnikateľka Romana Škamlová.

Vo vianočnom a zároveň gala duchu akcie stavila známa blondínka a niekdajšia účastníčka súťaže krásy na trblietavý minioveral, ktorý doplnila aj trblietavými vysokými čižmami a tmavými priehľadnými pančuchami.

Blondínka je známa svojím sexy vzhľadom a s radosťou ho servíruje na podujatiach pomerne často. Aj tentoraz to bola stávka na odvahu a Škamlová predvádzala výstrih až po pupok a miniatúrnu dĺžku. Snaha sa cení, ale nie vždy zúročí. Šortková časť overalu bola napasovaná natesno v rozkroku, čo bilo do očí. Párty styling v duchu metalických trendov na záver roka však naplnila táto kráska do bodky. Nuž, nabudúce akurát o pár centimetrov látky viac. (pozrite si naše inšpirácie na párty módu záveru roka)

Slávnostný večer premiéry filmu Šťastný nový rok sa pritom niesol v duchu pomerne pompéznom a hlavné hrdinky dokonca stavili na večerné róby. Ako sa obliekli herečky ako Emília Vášáryová, Gabriela Marcinková či Antónia Lišková sa pozrite v našej galérii, alebo čítajte tu.

Herečka
		Gabriela Marcinková stavila na červenú...
Herečka
		Emília Vášáryová vyzerala na premiére...
+21Herečka Zuzana
		Norisová stvárnila jednu zo...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

0 debata debata
Viac na túto tému: #vzhľad #Šťastný nový rok #sexy #Romana Škamlová #premiéra #metalíza

+ Ak v práci nestíhate jesť, privstaňte si a doprajte si bohaté raňajky, sú dôležité.
S financiami na tom...

+ Je na čase aby ste začali chodiť viac pešo ako autom, prospeje vám to.
Buďte priebojný, nečakajte ticho,...