Premiér Heger s manželkou vo Varoch, zdravili selfíčkom z promenády! Prišla aj Havlová a hollywoodska hviezda

Filmový festival nepatrí len filmom, v sobotu ho návštevou poctili aj politické špičky. Za Slovensko dorazil samotný premiér.

03.07.2022 08:09
premier-sr-eduard-heger-a-prezident-festivalu-j... Foto:
Slovenský premiér Eduard Heger aj s manželkou Luciou zavítali do Karlových Varov. Vítal ich prezident festivalu Jiří Bartoška (vľavo).
debata (32)

Eduard Heger aj s manželkou Luciou Hegerovou zavítali na 56. ročník filmového festivalu v známom českom kúpeľnom meste a dočkali sa oficiálneho prijatia od samotného prezidenta festivalu Jiřího Bartošku. Šéf slovenskej vlády svoj víkendový program komentoval dokonca aj na sociálnej sieti. „Pozdravujeme s manželkou z Karlových Varov,“ pripojil komentár ku „selfie“, ktorú si so svojou polovičkou urobili na karlovarskej promenáde.

Herečka a bývalá prvá dáma Česka Dagmar Havlová...
Zahraničnou hviezdou 56. ročníka filmového...
+6Zahraničnou hviezdou 56. ročníka filmového...

Heger, samozrejme, nebol jediným politikom, ktorého prilákala festivalová atmosféra. Do Varov totiž v sobotu dorazil aj jeho český kolega – premiér Petr Fiala, ktorého rovnako vítal Jiří Bartoška. Ten musel mať počas druhého dňa filmového sviatku plné ruky práce – v rámci príchodu hviezd ho čakala totiž tá najhlavnejšia – zahraničná.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Eduard Heger (@eduardheger)

Herec Liev Schreiber je tohtoročnou medzinárodnou „star“, ktorá prijala pozvanie na renomovaný filmový festival konajúci sa už niekoľko dekád v stredoeurópskom priestore. Predstaviteľ populárneho Raya Donovana z rovnomenného seriálu prišiel v dobrej nálade, rozdal pár podpisov a odpovedal na otázky novinárov na tlačovke. Iba pár dní pred návštevou Česka si stihol užiť aj Benátky. Tam ho paparazzovia začiatkom týždňa zachytili s pôvabnou priateľkou Taylor.

zväčšiť Herečka a bývalá prvá dáma Česka Dagmar Havlová... Foto: Tomáš Novák/KVIFF
Dagmar Havlová Herečka a bývalá prvá dáma Česka Dagmar Havlová ako čestný hosť 56. ročníka MFF Karlovy Vary.

Karlove Vary v sobotu privítali aj bývalú prvú dámu Česka a herečku Dagmar Havlovú. Nestarnúca diva dorazila v dobrej nálade a s úsmevom pózovala médiám. Večer si potom užila prehliadku dizajnérky Beáty Rajskej – k móde mala Havlová vždy blízko.

Len nedávno to potvrdila aj pózovaním pre známy módny magazín Vogue CS (viac tu).

O móde z úvodného dňa festivalu v Karlových Varoch si môžete prečítať aj v našom ďalšom článku.

Herečka Marika Šoposká predviedla v róbe z...
Moderátorka Emma Smetana v zlatom nohavicovom...
+22Libuše Šmuclerová prišla v zlatej kreácii,...

© Autorské práva vyhradené

32 debata chyba
Viac na túto tému: #festival #návšteva #Dagmar Havlová #MFF Karlovy Vary #Eduard Heger