Krásna Sandeva na plese bez Prachařa, Kuchařová s pánskym garde: Smotánka sa zabávala, žiarila bývalá Miss, známa influencerka skoro ukázala...

V susednom Česku majú za sebou oficiálny - alebo, ak chcete - celebritný štart plesovej sezóny. Ples jako Brno hostil mnohé známe tváre domácej scény.

28.01.2024 07:50
Sara Sandeva Foto:
Herečka Sara Sandeva nechýbala na podujatí v Brne. V šatách z Hermine Atelier.
debata

Akcia, ktorá už má niekoľkoročnú tradíciu, je len pár desiatok kilometrov od slovenských hraníc lákadlom pre tamojšiu smotánku a známe osobnosti. Na sobotňajšom večere nechýbali dámy ako moderátorka Gabriela Partyšová, herečka a moderátorka Jitka Kocurová, ktorú si slovenskí diváci pamätajú z hitu Účastníci zájazdu, alebo Kateřina Mátlová.

sara Sandeva Čítajte viac Najkrajšia Češka, hviezdy ako Polnišová či Polívková na premiére! Keď vám oči padnú na Prachařovu lásku Sandevu, nezatvoríte ústa

Rozruch na chvíľku vyvolala Taťána Kuchařová. Bývalá manželka Ondřeja Brzobohatého totiž dorazila v pánskej spoločnosti. Zvedaví však boli azda len tí, ktorí nesledujú český šoubiznis. Po boku Kuchařovej totiž nestál nový partner, ale jej dlhoročný kamarát – tanečník Michael Petr.

Influencerka Nela Slováková v kreácii, ktorá...
Herečka Sara Sandeva nechýbala na podujatí v...
+9Moderátorka Gabriela Partyšová na akcii Ples...

Keď je už reč o tanci, brnenský ples sa dočkal aj slovenského zastúpenia. A pôvabu. Po boku Richarda Krajča totiť vystúpila priamo v rámci programu aj Dominika Rošková. Slovenská tanečnica, ktorá bola Krajčovou partnerkou v ostatnej sérii StarDance, si trúfla aj na zdvíhačku. Výsledok? V galérii.

Taťána Kuchařová v pánskej spoločnosti. Nie je... Foto: Profimedia
Taťána Kuchařová Taťána Kuchařová v pánskej spoločnosti. Nie je to nový priateľ, ale jej kamarát - tanečník Michael Petr.

Medzi pozvanými dámami – čo sa módnej voľby týka – nepochybne zažiarila bývalá Miss Nikol Švantnerová, ktorej voľba tradične padla na kreáciu ateliéru Poner. Šaty lemované pštrosím perím pôsobili nežne a elegantne. Pôvab herečky Sary Sandevy mali hostia plesu tiež možnosť vidieť na vlastné oči. Partnerka herca Jakuba Prachařa prijala pozvanie, no prišla bez herca.

Elie Saab, Jennifer Lopez Čítajte viac Kráľovná je len jedna, volá sa Jennifer Lopez. Paríž očarila v róbe s poriadne hlbokým dekoltom. Uf, toto bola tesnotka...

Nechýbala ani influencerka Nela Slováková, ktorá už tradične výberom róby provokovala. Viac si pozrite v galérii, kde nájdete aj Terezu Pergnerovú či speváka Petra Jandu s manželkou Alicou.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Taťána Kuchařová #Sara Sandeva #Nikol Švantnerová #Ples jako Brno

+ Čas na detox: osviežte telo aj myseľ čistou stravou a relaxáciou.
Neočakávaný príjem prinesie úľavu do vašej...

+ Aj vaše telo potrebuje doplniť vitamín D, slniečko vám k tomu dopomôže.
Nepotrebný majetok môžete predať...