Polonahá Kardashianka ako jediná? Ani náhodou... aj tieto krásky sa odhalili

12.12.2018 00:00

Na pondelňajšom vyhlásení cien The Britain Fashion Awards si uchmatla pozornosť aj vďaka slávnemu menu. V priehľadných šatách bola Kendall Jenner lákadlom pre objektívy.

Topmodelka Kendall Jenner v kreácii od Juliena...
Topmodelka Kendall Jenner v kreácii od Juliena Macdonalda. Autor: Profimedia

Ani zďaleka však neplatí, že bola jedinou odvážne oblečenou dámou večera, ktorý sa konal pod záštitou značky Swarovski a na ktorom ocenili najvýznamnejšie módne mená a domy súčasnosti.

Na akcii sa zúčastnilo dohromady viac ako 4000 pozvaných hostí, ale aj účinkujúcich či ľudí z organizačného štábu a išlo takpovediac o módne Oscary. Na červenom koberci sa teda objavila azda každá modelka, ktorá dnes niečo vo svete modelingu znamená.

Speváčka Rita Ora v kreácii
		Prada.
Herečka
		Uma Thurman v kreácii
		Prada.
+32Herečka Naomie Harris v
		kreácii Miu Miu.

Ak je reč o tých, ktoré provokovali, nemožno opomenúť krásnu Saru Sampaio, portugalskú hviezdu Victoria's Secret, ktorá zvolila na galavečer priehľadný top na jedno rameno a zamatové nohavice. Hoci kúsok mal strategicky našívané prúžky, predsa len Sampaio svoje fyzické pôvaby neustrážila úplne.

Portugalská kráska Sara Sampaio.
Portugalská kráska Sara Sampaio. Autor: Jeff Spicer/BFC/Getty Images for BFC

Pozoruhodná bola aj kreácia holandskej modelky Doutzen Kroesovej, ktorú na slávnostný večer obliekol návhrár David Koma. Šaty z priehľadnými panelmi odhaľovali ukážkovú postavu dvojnásobnej mamy a Kroes v nich provokovala tak akurát.

Azda najkratšiu kreáciu celého večera si obliekla na seba domáca modelka Suki Waterhouse. Príťažlivá blondínka, ktorá v minulosti získala aj titul Modelky roka, dorazila na akciu v kreácii Mulberry. Išlo o pastelový kabátik, pod ktorý si obliekla len kratučké šortky.

Topmodelka Doutzen Kroes v šatách David Koma.
Topmodelka Doutzen Kroes v šatách David Koma. Autor: Jeff Spicer/BFC/Getty Images for BFC

Na priehľadný dezén stavila tiež izraelská kráska Bar Refaeli alebo ocenená Kaia Gerber, ktorá vytrela zrak omnoho ostrieľanejším kolegyniam. Bola to totiž práve ona, kto si v kreácii Alexander McQueen odnášal domov sošku pre Modelku roka. Viac o ocenených čítajte tu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Veľká Británia #Sara Sampaio #odhalenie #móda #Kendall Jenner #Doutzen Kroes #ceny
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Venujte sa dnes po práci hlavne sebe, potrebujete to.
Investície do dlhopisov konenčne prinesú želaný...

+ Citrónová voda, či zelený čaj pomôžu pri ťažkostiach s trávením.
Neriskujte, že prídete o svoju prácu len...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk