Nič sa nezmenilo! Pozrite na tú sexy figúru, hviezdička Garner ju vystavila v exotike

Ani ďalší rok nezmenil nič na tom, že britská hviezdička menom Kimberley Garner je ozdobou pláže. Pozrite sa na najnovšie zábery.

16.01.2022 00:00
652570733 Foto:
Modelka, dizajnérka plaviek a hviezda z reality-šou Kimberley Garner na dovolenke na ostrove St Barts.
debata

Niekdajšia účinkujúca z reality-šou Made in Chelsea, ktorá sa po zvidteľnení presadila ako modelka, ale tiež ako dizajnérka vlastnej línie plaviek, sa v uplynulých dňoch vybrala do exotiky. Reč je o karibskom ostrove St. Barths, ktorý je lákadlom množstva prominentov.

Plavovláska sa zaradila k nim, možno tak spolovice dovolenkovo a čiastočne aj pracovne. Fotografovať predsa sexy zábery v bikinách je vždy ideálne niekde na malebnom ostrove ako v štúdiu. A fotografie v bikinách, sexepíl a pôvab na predaj – to je to, čo britskej hviezdičke robí renomé a zvyšuje jej cenu.

651299211 Čítajte viac Cassel so sexy manželkou na pláži? Ona ledva zahalená, iskry ich vášne lietajú naokolo

Na jej profile na Instagrame, ktorý sleduje bezmála 550-tisíc užívateľov, už pribudlo niekoľko fotografií z karibskej dovolenky. Medzitým sa však už modelka stihla vrátiť a momentálne sa nachádza v Miami.

Áno, asi tušíte správne, toto americké mesto a jeho povestná pláž sú tiež ideálnym miestom pre influencerov a sexi modelky zo sociálnych sietí. Ďalšie zábery zvodnej Kimberley teda nepochybne čoskoro pribudnú.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Kimberley Garner (@kimberleygarner)

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Kimberley Garner (@kimberleygarner)

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #dovolenka #bikiny #Instagram #St. Barths #Kimberley Garner #influencer