OBRAZOM: Bikiny, jachta, slnko a dobrá nálada! Zábery Salmy Hayek z horúceho Mexika chcete vidieť

Salma Hayek (56) si vychutnáva slnečné dni na jachte pri celebritami vyhľadávanom letovisku Los Cabos v Mexiku.

17.08.2023 00:00
salma hayek Foto:
Salma Hayek na jachte pri letovisku Los Cabos v Mexiku.
debata (2)

Paparazzi boli neďaleko a zábery slávnej hollywoodskej hviezdy hovoria jasnou rečou – po boku manžela sa rozhodne nenudí. A zrejme ani milionárovi Françoisovi-Henri Pinaultovi sa pohľad na krivky jeho slávnej polovičky ani po rokoch spoločného života nezunoval.

zväčšiť Salma Hayek spolu s manželom na jachte pri... Foto: Profimedia
salma hayek Salma Hayek spolu s manželom na jachte pri letovisku Los Cabos v Mexiku.

56-ročná herečka sa na jachte predviedla v modro-bielych bikinách, mokré tmavé vlasy jej lemovali tvár, ktorú zdobil aj slávny úsmev. Hviezda filmov ako Desperado či Frida si vychutnávala okamihy na jachte aj vo vode, popri tom si zapózovala pred objektívom. Na svoju manželku na palube jachty čakal 61-ročný francúzsky podnikateľ, aby jej podal uterák.

Salma Hayek spolu s manželom na jachte pri...
Salma Hayek na jachte pri letovisku Los Cabos v...
+2Salma Hayek na jachte pri letovisku Los Cabos v...

O zábery z dovolenky sa Hayek delí aj so svojimi fanúšikmi na Instagrame, ktorých má vyše 26 miliónov.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Salma Hayek Pinault (@salmahayek)

Herečka sa so svojím manželom spoznala v roku 2006. Ako uviedla v niekoľkých rozhovoroch, spoznali na sa gala podujatí v paláci jeho rodiny v Benátkach, kde sa stala jeho „susedkou“ pri stole. Preskočila iskra a o rok na to prišla na svet ich spoločná dcéra Valentina. V roku 2009 sa párik v meste ich zoznámenia, v romantických Benátkach, zosobášil.

Kim Kardashian Čítajte viac Salma Hayek je majsterkou v kradnutí pozornosti, obrali ju o ňu Kardashianovej šaty. A toto všetko odhalila Shiffrinová

„François je najlepší manžel na svete,“ opísala slávna herečka v minulosti v rozhovore pre magazín „Town & Country“. „S ním môžem byť tým, kým som.“ Ako prezradila, jej manžel ju o ruku žiadal tri razy, než mu povedala „áno“. Herečka si dala podmienku, že si chce zarábať aj naďalej vlastné peniaze a byť nezávislá.

© Autorské práva vyhradené

2 debata chyba
Viac na túto tému: #Salma Hayek