Chlopčík si 'zgustol' na miláčikovi národa, favorit Let’s Dance si zatancoval s Vášáryovou. Kolo lásky sa stalo posledným pre...

Súčasťou štvrtej epizódy sa stal obávaný porotca Zdeněk Chlopčík a svojej povesti "kata" nezostal nič dlžný ani počas nedeľného kola lásky. Z jeho úst si niektorí tanečníci vypočuli naozaj tvrdé hodnotenia.

25.03.2024 00:16
Let s Dance Foto:
Páry na parkete Let´s Dance.
debata (1)

Chlopčík v hodnotení nešetril ani herečku Hanu Gregorovú, pre ktorú sa stalo kolo lásky jej posledným v Let’s Dance. Za rumbu po boku Róberta Pavlíka získala len 14 bodov. „Tvoj zatiaľ najhorší výkon v Let’s Dance, chýbala mi ladnosť,“ zhodnotil Gregorovej výkon Ďurovčík a Chlopčík dodal: „Nebolo to dobré, ale rumba je nesmierne náročný tanec, dokonca aj pre profesionálnych tanečníkov.“

Hana Gregorová a Róbert Pavlík Čítajte viac Ja to potiahnem hore, ty musíš nohami, povedala Gregorová tanečníkovi. A čo on na herečkinu formu? Dosť dobre, na to, že má 45...

Do hľadiska prišiel herečku opäť podporiť syn Ondřej Gregor Brzobohatý spolu s manželkou, Danielou Písařovicovou, tentoraz nechýbala ani herečkina dcéra Rola Brzobohatá. „Dúfam, že som inšpirovala ľudí v mojom veku, aby nesedeli doma a nelúštili krížovky, ale išli medzi ľudí a zatancovali si,“ aj týmito slovami sa Gregorová rozlúčila s tanečnou šou.

Hana Gregorová a Róbert Pavlík vo 4. kole Let’s...
Hana Gregorová a Róbert Pavlík   v muzikálovom...
+5Hana Gregorová a Róbert Pavlík  v 2. kole Let's...

Štvrté kolo odštartoval Juraj Bača. Jeho valčík ocenili všetci porotcovia, ale aj jeho rodičia. Z úst hercovho otca tak v dokrútke odznelo: „Už sa môže oženiť, tancovať vie.“ Valčík sa stretol s veľmi pozitívnym hodnotením, začal hosťujúci porotca Chlopčík: „Bolo to super, takú choreografiu som už dlho nevidel. Nádherný tanec.“ Dvojica si vyslúžila 28 bodov. Pozitívne hodnotenie neobišlo ani Tinu a Viléma Šíra, ktorí v kole lásky predviedli tango. „Krásny tanec,“ začala s hodnotením Vinczeová. „Občas stratíte rytmus, ale zlepšujete sa každým kolom,“ dodala Tatiana Drexler. Dvojica si v nedeľu vytancovala 24 bodov.

zväčšiť Juraj Bača a Patrícia Piešťanská. Foto: Markíza
Juraj Baca a Patricia Piestanska Juraj Bača a Patrícia Piešťanská.

Paso doble sa nevydarilo Martinovi Novákovi a Júlii Rezkovej, za vystúpenie si pripísali len 18 bodov. Zvlášť tvrdá kritika odznela z úst Tatiany Drexler. „Vyzeralo to ako nejaký maďarský národný tanec, paso doble sa nevydarilo.“ V podobnom duchu sa niesla aj kritika z úst Chlopčíka. Na parkete sa následne nedarilo ani miláčikovi národa, ako odznelo z úst moderátorky na adresu herečky Petry Dubayovej. Po boku Matyáša Adamca zatancovala čaču, za ktorú si pár vyslúžil 19 bodov. Chlopčík kritikou nešetril: „Technika bola úplne zlá,“ zhodnotil a Drexler dodala: „Kolená boli celý čas zlé, veľmi pokrčené.“

herec Juraj Bača a jeho tanečná partnerka Patrícia Piešťanská Čítajte viac Nie Koleníka, ale Marcina! Z minulých ročníkov Let's Dance si Bača ako prvého na YouTube vyhľadal známeho zabávača. Dôvod?

Energický jive vyniesol herečke Anne Jakab Rakovskej 26 bodov, ale jej výkon napriek tomu Ďurovčíka neočaril: „Chýbala technika,“ povedal. Naopak, Vinczeovej sa jive páčil a zhodnotila ho ako výborný. Jakub Jablonský svojou čačou opäť postavil hľadisko v Inchebe zo stoličiek a od Chlopčíka sa dočkal veľkej poklony: „Vo vašej dvojici nie je vidieť rozdiel, kto je profesionál a kto amatér.“ Jablonský s Lenčešovou získali 34 bodov a Vinczeová k ich výkonu ešte dodala: „Takýto energeticky harmonizujúci pár v Let’s Dance ešte nebol.“ Jablonský, ktorý je považovaný za favorita šou, tanec venoval Emílii Vášáryovej aj Jane Oľhovej, ktorá ho v nedeľu prišla podporiť aj do Incheby. So svojou profesorkou z VŠMU, Emíliou Vášáryovou, si Jablonský dokonca v dokrútke aj zatancoval.

zväčšiť Tina a Vilém Šír. Foto: Markíza
Tina Vilem Sir Tina a Vilém Šír.

Redaktor Ján Tribula zatancoval tango na skladbu od Richarda Müllera a hosťujúci porotca ho zhodnotil slovami: „Tango je o rýchlosti a vy ste len pochodovali po parkete.“ Posledný tanec večera predviedol Juraj Loj a z úst Chlopčíka si vypočul, že môže skončiť vo finále, dokonca vyhrať. Predsa len, na jeho rumbu odznela aj malá výčitka: „Si priveľmi zviazaný, tanec je voľnosť a sloboda, skús sa uvoľniť.“ Obľúbený herec si v kole lásky vytancoval 28 bodov.

Oblieka porotu aj moderátorov, čo si pripravila na tento rok Let's Dance?
Video
Zdroj: TV Pravda
Hana Gregorová a Róbert Pavlík   vo 4. kole...
Juraj Loj a Natália Horváthová   vo 4. kole...
+6Ján Tribula a Natália Glosiková  vo 4. kole...

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #Hana Gregorová #Let’s Dance

+ Prepracovanie a únavu nepodceňujte, radšej si do sýta oddýchnite.
Peniaze, ktoré vám ponúkajú si zaslúžite, načo...

+ Pocítite oslabenie imunitného systému, prospeje vám krátky pôst.
Krátke prestávky počas dňa obnovia...