Veľká zmena, o ktorej ste možno ani netušili: Z Judit Bárdos je už pani... Pecháček!

Niektorí z vás to už možno zachytili, pre iných pôjde o úplnú novinku. Týka sa známej herečky Judit Bárdosovej.

22.12.2022 00:00
Judit Bárdos Foto:
Herečka Judit Bárdos, teraz už Pecháček, na archívnom zábere z premiéry filmu Plastic Symphony.
debata

Talentovaná Slovenka a dcéra niekdajšieho politika Guylu Bárdosa sa pred pár týždňami vydala. Svadobná oslava sa konala na nešpecifikovanom mieste a 34-ročná rodáčka z Bratislavy absolvovala svoj deň D len s najbližšími.

Joe Biden a prvá dáma Dr. Jill Bidenová pózujú s ich vnučkou Naomi Biden Čítajte viac Vnučka prezidenta Bidena sa vydala v Bielom dome: Je to jasné, v tejto róbe ašpiruje na titul TOP nevesty roka 2022!

Vyvoleným pre známu herečku, ktorá má na konte niekoľko oceňovaných filmov a projektov, sa stal Miroslav Pecháček, kameraman a režisér. Samotná herečka po obrade potvrdila, že dodržala klasickú svadobno-manželskú tradíciu a vzala si manželovo priezvisko.

Herečka Judit Pecháček Bárdos žije už v Prahe,... Foto: Profimedia
Judit Bárdos Herečka Judit Pecháček Bárdos žije už v Prahe, preto nevynecháva ani spoločenské akcie v stovežatej.

„Moje nové meno je Judit Pecháček,“ informovala koncom novembra Judit, ktorú už s novým priezviskom zaregistrovala napríklad aj stránka Wikipedia alebo zástupcovia organizátorov ankety Krištáľové krídlo. Práve v nej sa hrdinka poetického filmu Piargy ocitla v zozname trojice nominovaných umelkýň v kategórii Divadlo a audiovizuálne umenie. Už ako Judit Pecháček (Bárdos).

Herečka Judit Bárdos stvárnila vo filme Piargy...
Herečky a kamarátky Kristína Tormová (vľavo) a...
+22Herec Ivan Martinka.

Medzi ďalšími nominovanými, o ktorých sa rozhodne na vyhlásení v marci budúceho roka, sa objavili aj známe mená ako raper Kali, spevák Adam Ďurica, hudobník Martin Valihora či hokejista Juraj Slafkovský a poetka Mila Haugová. A čo sa Judit týka – zdá sa, že v nových a všetkých budúcich projektoch sa z populárnej herečky s typicky maďarsky znejúcim priezviskom stane dáma, ktorej meno bude tentoraz zase znieť viac česky.

PF  3631 Čítajte viac Bárdos, Kvantiková či Müller na premiére filmu Piargy: Diváci nadšení, Oľhová sa neubránila slzám

Do Česka sa Judit Bárdos mimochodom aj presťahovala. Ako inak, za manželom. Najbližší projekt, v ktorom budú môcť diváci pani Pecháčkovú vidieť, bude novinka od českého režiséra Bohdana Slámu Sucho. Naposledy sa okrem spomenutých Piargov objavila zase v projekte Plastic Symphony slovenského režiséra Juraja Lehotského.

VIDEO: Najkrajšie nevesty 2022

Obsah vznikol v spolupráci s Mall.tv

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #nominácia #zmena #Judit Bárdos #priezvisko #Krištáľové krídlo