Ona zbalila ortopéda, on zase mladšiu kolegyňu: Vergara a Manganiello sa ani nemôžu líšiť viac v tom, ako s nimi trávia čas...

Správa o rozpade ich manželstva bola pre mnohých veľkým prekvapením. Ale sám nezostal dlho ani jeden z hollywoodskych manželov.

27.03.2024 07:00
858710891 Foto:
Herečka Sofia Vergara a jej partner Justin Saliman pri odchode z večere v reštaurácii Catch Steak v západnom Hollywoode.
debata

Herečka Sofia Vergara a jej bývalý Joe Manganiello si pomerne rýchlo našli nových partnerov a podľa všetkého si už užívajú momenty každodenného vzťahového života. Každý po svojom, samozrejme.

bontonfilm-smrst 020 Čítajte viac Maštalír s usmiatou manželkou, elegantná Geislerová či Máziková: Hviezdy filmu Smršť majú za sebou premiéru, režisér Bebjak dostal veľkú pochvalu...

Paparazzovia v pondelok zachytili Manganiella v uliciach Beverly Hills, kde mu robila spoločnosť partnerka Caitlin O'Connor. Dvojica odchádzala z fitness centra, do ktorého hrdina hitu Magic Mike chodí pravidelne. A nechýbal ani hercov pes Bubbles – čivava, ktorú držal v náručí.

Herec Joe Manganiello a jeho partnerka Caitlin... Foto: Profimedia
Joe Manganiello a jeho partnerka Caitlin O'Connor Herec Joe Manganiello a jeho partnerka Caitlin O'Connor v Beverly Hills pri odchode z fitness centra Gold's Gym.

Partnerov, ktorých prvýkrát začali médiá spájať v septembri minulého roka, vraj okrem spoločnej profesie (aj Caitlin je herečka) spája aj vášeň pre šport a cvičenie. Štyridsaťsedemročný Manganiello sa aj kvôli filmovým rolám musí udržiavať vo forme, no v Caitlin našiel skvelého sparing-partnera.

857321750 Čítajte viac Podozrenia z nevery? Gisele Bündchen rozhorčene reagovala. Jej slová pochopí veľa žien, len či sa budú páčiť ex-manželovi Bradymu...

Sofia Vergara trávi čas s novým partnerom v o niečo viac glamour podobe, čoho dôkazom sú tiež nové zábery. Vznikli len pár hodín pred fotografiami jej bývalého. V nedeľu večer sa Vergara objavila v reštaurácii Catch Steakhouse a po jej boku nechýbal Justin Saliman – renomovaný ortopéd a chirurg, s ktorým sa 51-ročná Kolumbijčanka stretáva od októbra minulého roka.

Herecký pár Joe Manganiello a Sofia Vergara... Foto: SHUTTERSTOCK
Joe Manganiello a Sofia Vergara Herecký pár Joe Manganiello a Sofia Vergara ešte v časoch ako manželia.

Dvojica vyrazila s úsmevmi z reštaurácie, pričom tušila, že na ňu asi bude čakať horda paparazzov. Ani hrdinka seriálu Moderná rodina, ani jej partner z lekárskeho prostredia si však nenechali vziať úsmev z tváre. Pre Salimana nejde o prvý vzťah so známou osobnosťou zo sveta šoubiznisu a filmu. Bol dokonca ženatý s herečkou Bree Turnerovou.

Moderátorka Jana Hospodárová sa prišla pozrieť...
Herec Tomáš Maštalír a jeho manželka Kristína...
+18Vlado Voštinár a Klaudia Voštinárová na...

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #láska #paparazzi #Sofia Vergara #nový partner #Joe Manganiello

+ Sklony k alergiám sa môžu prejaviť po uštipnutí hmyzom.
Na depilácii nešetrite a radšej si...

+ Dostatok spánku je kľúčom k regenerácii tela a mysle.
Nezabudnite navštíviť salón krásy, peniaze ste si...