Selena Gomez ako trblietavá kráska v značke, ktorú milujú aj Slovenky! Bola hotový premiérový klenot

So seriálovým projektom Only Murders in the building si herečka a speváčka Selena Gomez získala srdcia divácke, ale aj priazeň kritikov. Po pondelňajšej premiéra v Los Angeles bude určite mať aj priazeň nadšencov módy a štýlu.

29.06.2022 00:00
debata
Herečka a speváčka Selena Gomez prišla na... Foto: SITA/AP, Chris Pizzello
Selena Gomez Herečka a speváčka Selena Gomez prišla na premiéru v strieborných šatách z dielne Michael Kors Collection.

Dvadsaťdeväťročná brunetka dorazila na slávnostnú premiéru pokračovania úspešného seriálu z produkcie HULU, prehliadnuť sa ju rozhodne nedalo. Gomezovej róbu v trblietavej striebornej farbe na jedno rameno zhotovili v ateliéri Michael Kors – značke, ktorej kabelky a doplnky sú tak extrémne populárne aj medzi slovenskými nositeľkami.

Herečka a speváčka Selena Gomez prišla na...
Zľava: Herci Martin Short, Selena Gomez a Steve...
+4Herečka a speváčka Selena Gomez na premiére...

Pôvabná hviezda v nej pôsobila veľmi pompézne a podaktorí americkí novinári ju dokonca prirovnali k herečke Angeline Jolieovej. Dôvodom však nebola ich podobnosť vizuálna, ale detail na šatách – vysoký rozparok, spod ktorého vykúkala noha. Tak sa kedysi Jolie predviedla na červenom koberci Oscarov.

zväčšiť Herečka a komička Amy Schumer na slávnostnej... Foto: SITA/AP, Chris Pizzello
Amy Schumer Herečka a komička Amy Schumer na slávnostnej premiére nových epizód seriálu Only Murders in the building.

Samozrejme, po boku Gomezovej nemohli v pondelok chýbať ani jej dvaja starší kolegovia – herci Martin Short a Steve Martin, ktorých diváci mali možnosť vidieť už v prvých častiach. Nováčikom je však komička Amy Schumer, ktorú na podujatí podporil manžel – šéfkuchár Chris Fisher.

Selena Gomez Čítajte viac Selena Gomez úplne žiari! Najprv poklony od Britney, potom štýlovou kráskou na akcii

Schumerovej styling bol pritom v zjavnom kontraste s hlavnou ženskou hviezdou seriálu Gomezovou – Amy si totiž vzala na seba len ľahké letné šaty v oranžovej farbe a doplnila ich športovými teniskami. Pohodlie nadovšetko, človek by však od losangeleskej premiéry očakával o kúsok viac snahy.

Fanúšikovia seriálového projektu, ktorí s napätím očakávali nové epizódy, sa dočkali už v utorok – teda jeden deň po slávnostnom premiérovom večere v DGA Theater Complex. Streamovacia platforma zverejnila 28. júna prvé dve epizódy, ďalšie však už budú nasledovať s týždňovou periodicitou.

Video

VIDEO: Očarujúca Selena Gomez na seriálovej premiére v značke Michael Kors.

Zdroj: Backgrid USA / Profimedia

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #premiéra #Selena Gomez #seriál #Michael Kors #Only Murders in the building